657878-2026 - Competition
Slovakia – Building construction work – Zdravotnícky kampus – stavebné práce
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Zdravotnícky kampus – stavebné práce
Description: Predmetom zákazky je rekonštrukcia strešných plášťov, inštalácia fotovoltického zariadenia a rekonštrukcia školského internátu. Rozsah prác je daný projektovými dokumentáciami, bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch a prislúchajúcej dokumentácii. Zákazka sa delí na časti: Časť 1: Rekonštrukcia strešných plášťov a inštalácia fotovoltického zariadenia Časť 2: Rekonštrukcia školského internátu
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45210000 Building construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Rekonštrukcia strešných plášťov a inštalácia fotovoltického zariadenia
Description: Predmetom zákazky je rekonštrukcia školského internátu. Rozsah prác je daný projektovou dokumentáciou, bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch a prislúchajúcej dokumentácii. Zákazka sa delí na časti: Časť 1: Rekonštrukcia strešných plášťov a inštalácia fotovoltického zariadenia
Lot: LOT-0002
Title: Rekonštrukcia školského internátu
Description: Predmetom zákazky je rekonštrukcia strešných plášťov, inštalácia fotovoltického zariadenia. Rozsah prác je daný projektovou dokumentáciou, bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch a prislúchajúcej dokumentácii. Zákazka sa delí na časti: Časť 2: Rekonštrukcia školského internátu