657889-2026 - Competition
Estonia – Furniture – Istemööbli ostmine
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Istemööbli ostmine
Description: 1. Sõlmitava hankelepingu esemeks on vastavalt riigihanke alusdokumentides ja pakkumuses sätestatud tingimustele istemööbli ostmine koos transportimise, paigaldamise, müügigarantii ja muude lisateenuste osutamisega. 2. Nõuded mööblile ja nõuded lepingu täitmise käigus pakkuja poolt osutatavatele teenustele on kirjeldatud eelkõige riigihanke selgitava dokumendi (RSD) lisas nr 2 asuvas „Hankelepingu eseme tehnilises kirjelduses (TK)“ ja selle lisas (TK lisa nr 1 „Mööbli täpsustav kirjeldus“). 3. Sõlmitava hankelepingu projekt on esitatud RSD lisas nr 3 „Hankelepingu projekt“. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315484-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts
5. Lot
Lot: LOT-0000