657891-2026 - Competition
Poland – Miscellaneous medical devices and products – „Dostawa różnych wyrobów medycznych, w tym implantów stosowanych w leczeniu niedosłuchu, implantów artroskopowych, wyrobów stosowanych w zabiegach neurochirurgicznych dla Copernicus PL Sp. z o.o. ”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Dostawa różnych wyrobów medycznych, w tym implantów stosowanych w leczeniu niedosłuchu, implantów artroskopowych, wyrobów stosowanych w zabiegach neurochirurgicznych dla Copernicus PL Sp. z o.o. ”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych wyrobów medycznych, w tym implantów stosowanych w leczeniu niedosłuchu, implantów artroskopowych, wyrobów stosowanych w zabiegach neurochirurgicznych dla Copernicus PL Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i szacunkowe ilości, zawarty jest w zał. nr 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane w zał. nr 1 do SWZ pozycje, potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają projekty umów – załączniki nr 5 do SWZ, mianowicie: a) Zał. nr 5a do SWZ - Projekt umowy – sprzedaż – dot. części nr 4, 5, 12, 16, 17, 21, 22, b) Zał. nr 5b do SWZ - Projekt umowy – sprzedaż z użyczeniem - dot. części nr 2, 3, 6, 7, 8, 18, c) Zał. nr 5c do SWZ - Projekt umowy – komis bez użyczenia – dot. części nr 10, 11, d) Zał. nr 5d do SWZ - Projekt umowy – komis z użyczeniem – dot. części nr 13, 14, 15, 19, 20, e) Zał. nr 5e do SWZ - Projekt umowy – sprzedaż – dot. części nr 1, f) Zał. nr 5f do SWZ - Projekt umowy – sprzedaż z użyczeniem - dot. części nr 9. 4. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 5. Wykonawca zobowiązany jest przy pierwszej dostawie do dostarczenia wykazu sprzętu medycznego/instrumentarium użyczonego na czas trwania umowy lub zobowiązany jest przy każdej dostawie do dostarczenia wykazu sprzętu medycznego/instrumentarium użyczonego do zabiegu zgodnie z załącznikiem nr 1A do SWZ – jeżeli dotyczy. 6.Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 8. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.), jeżeli Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu stanowiącego wyrób medyczny. 9. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 10. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 11. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 12. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp.
Internal identifier: D10.251.71.B.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Additional classification (cpv): 33184100 Surgical implants, 33183100 Orthopaedic implants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych wyrobów medycznych, w tym implantów stosowanych w leczeniu niedosłuchu, implantów artroskopowych, wyrobów stosowanych w zabiegach neurochirurgicznych dla Copernicus PL Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i szacunkowe ilości, zawarty jest w zał. nr 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane w zał. nr 1 do SWZ pozycje, potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Wykonawca zobowiązany jest przy pierwszej dostawie do dostarczenia wykazu sprzętu medycznego/instrumentarium użyczonego na czas trwania umowy lub zobowiązany jest przy każdej dostawie do dostarczenia wykazu sprzętu medycznego/instrumentarium użyczonego do zabiegu zgodnie z załącznikiem nr 1A do SWZ – jeżeli dotyczy. 4. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.), jeżeli Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu stanowiącego wyrób medyczny. 5. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 1
Additional classification (cpv): 33184100 Surgical implants
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 7
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 11
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 12
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Część nr 13
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 13
Additional classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
Lot: LOT-0014
Title: Część nr 14
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Część nr 15
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Część nr 16
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Część nr 17
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Część nr 18
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Część nr 19
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Część nr 20
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Część nr 21
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Część nr 22
Internal identifier: D10.251.71.B.2026_Część nr 22