2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor strategisch advies, ontwikkeling en uitvoering van de promotie- en communicatiecampagnes voor De Grote Verkeersquiz en andere projecten voor de VSV (Vlaamse Stichting Verkeerskunde)
Description: Zie bestek.
Internal identifier: 2026-VSV-LF-01-GVQ
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026-VSV-LF-01-GVQ - 1
Description: Raamovereenkomst voor strategisch advies, ontwikkeling en uitvoering van de promotie- en communicatiecampagnes voor De Grote Verkeersquiz en andere projecten voor de VSV (Vlaamse Stichting Verkeerskunde)
Internal identifier: 1