2. Procedure
Procedure
Title: SW pro SIEM
Description: Dodání, instalace a implementace programových prostředků (dále též „SW“) k programovému řešení SIEM. Zadavatel požaduje dodávku systému, který bude schopen pokrýt oblasti pro sběr a následné vyhodnocování provozních a bezpečnostních událostí s ohledem na kybernetickou bezpečnosti s důrazem na konsolidaci a analýzu provozních událostí v reálném čase. Zadavatel veřejné zakázky je ve vyšším režimu povinností s ohledem na ZoKB, tj. zákon č. 264/2025 Sb. a musí systémem naplnit požadavky, které plynou z vyhláška č. 409/2025 Sb.. Systém zároveň musí umožnovat rozšíření o další funkcionality, zaměřené automatizaci vzniklých bezpečnostní událostí a další. Součástí předmětu plnění je zejména: • Dodávka software a maintenance k programovému řešení SIEM a dodávka souvisejících licencí formou ročního předplatného včetně podpory (nikoli trvalé licence). • Poskytování implementačních a konzultačních služeb spočívajících v rozvojových službách bezpečnostního systému SIEM, upgradu softwarových produktů SIEM, podpoře a rozvoji stávajících a nových integrací. • Servis, údržba, podpora vč. aktualizace systému SIEM • Školení uživatelů vč. uživatelského manuálu SIEM řešení musí splňovat požadavky objednatele uvedené v příloze č. 1 – Požadavky objednatele a technická specifikace SIEM a v příloze č. 2 – Návrh smlouvy zadávací dokumentace.
Internal identifier: 26/VZ053
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48730000 Security software package
Additional classification (cpv): 72268000 Software supply services, 72261000 Software support services, 72253200 Systems support services, 72800000 Computer audit and testing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 26VZ053
Additional classification (cpv): 72268000 Software supply services, 72268000 Software supply services, 72253200 Systems support services, 72800000 Computer audit and testing services
Options:
Description of the options: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje níže uvedenou změnu závazku z uzavřené kupní smlouvy s vybraným dodavatelem v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to: Vyhrazená změna ceny plnění v případě změny sazby DPH Cenu plnění je možné měnit v případě zvýšení nebo snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů. V takovém případě bude cena plnění změněna (zvýšena nebo snížena) o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy sazby DPH. Dodavatel bude fakturovat cenu s DPH dle sazby DPH platné v době uskutečnění zdanitelného plnění.