658017-2026 - Competition
Estonia – Medical equipments – Neuronavigatsiooni süsteem
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Neuronavigatsiooni süsteem
Description: Neuronavigatsiooni süsteemi ostmine koos selle kasutamiseks vajaliku 3D arkoskoobi ja stereotaktilise raamigaga ja nende seadmete töövõime tagamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 301485-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Neuronavigaator
Description: Neuronavigaatorsüsteemi ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 301485-0001
Lot: LOT-0002
Title: 3D arkoskoop
Description: 3D arkoskoobi ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 301485-0002
Lot: LOT-0003
Title: Stereotaktiline raam
Description: Stereotaktilise raami ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 301485-0003