2. Procedure
Procedure
Title: Održavanje informatičkog sustava BIS-održavanje, PIS, LIS, E-liste, E-naručivanje, sestrinska dokumentacija, kadrovska održavanje, E-uputnice, dodatni modul sa setom izvještaja za kontrolu održavanje, E-usluge održavanje, E-smjernice, dodatno održavanje
Description: Održavanje IBIS-a
Internal identifier: 72/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50324100 System maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000