2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaakdienstverlening
Description: De MRDH zet een opdracht in de markt voor de schoonmaakdienstverlening van haar kantoorpand aan de Westersingel 12, 3014 GN te Rotterdam. Het betreft de dagelijkse schoonmaak van het gebouw (kelder tot en met de vijfde etage), inclusief de sanitaire voorzieningen, de levering en vervanging van sanitaire producten en de glasbewassing binnen en buiten. € 600.000 over de maximale looptijd van 4 jaar.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1