2. Procedure
Procedure
Title: Aankoop vrachtwagen met autolaadkraan en haakarmsysteem voor containers
Description: Levering van één nieuwe multifunctionele drieassige vrachtwagen, uitgerust met een autolaadkraan en een haakarmsysteem voor containers, inclusief alle noodzakelijke opbouw-, montage-, homologatie-, keurings- en opleidingsprestaties, volledig rijklaar en klaar voor onmiddellijke indienststelling. Het voertuig zal worden ingezet voor containertransport, kraanwerken en winterdienst en moet voldoen aan alle technische bepalingen van het bestek.
Internal identifier: PPP00J-10885/6120/FCO-26.14
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34130000 Motor vehicles for the transport of goods
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: FCO-26.14_1