658117-2026 - Competition
Bulgaria – Food, beverages, tobacco and related products – Доставки на хранителни продукти за нуждите на ДГ „Росица“ – гр. Пловдив, по седем обособени позиции
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleДоставки на хранителни продукти за нуждите на ДГ „Росица“ – гр. Пловдив, по седем обособени позиции
DescriptionПредметът на поръчката обхваща периодични доставки на хранителни продукти в съответствие с техническата спецификация и образците на техническо и ценово предложения за обособените позиции – неразделна част от документацията за обществената поръчка. Обособените позиции са, както следва: Обособена позиция № 1 „Доставка на пресни плодове и зеленчуци“ (ОП 1); Обособена позиция № 2 „Доставки на консервирани и преработени плодове и зеленчуци, пакетирани хранителни продукти и варива“ (ОП 2); Обособена позиция № 3 „Доставка на мляко и млечни хранителни продукти“ (ОП 3); Обособена позиция № 4 „Доставки на месо и месни хранителни продукти, риба и яйца“ (ОП 4); Обособена позиция № 5 „Доставка на хранителни продукти, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета“ (ОП 5); Обособена позиция № 6 „Доставки на хляб“ (ОП 6); Обособена позиция № 7 „Доставка на диетични и безглутенови хранителни продукти“ (ОП 7). Условията, при които ще се реализира предметът на поръчката, както правата и задълженията на възложителя и на изпълнителя, са съгласно: проекта на договор; техническата спецификация; техническото и ценовото предложения, за всяка обособена позиция. Договорът, който ще бъде сключен с участника, определен за изпълнител на съответна обособена позиция, ще е със срок на действие съгласно проекта на договор. Възложителят не предвижда сключването на писмен договор за изпълнение на ОП 7. На основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП, ОП 6 и ОП 7 се възлагат по реда, валиден за индивидуалната им прогнозна стойност – чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП (директно възлагане), предвид че общата прогнозна стойност на позициите е под прага по чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП, и не надхвърля 20 на сто от общата прогнозна стойност на поръчката. На основание чл. 7, ал. 2 от ППЗОП, в документацията възложителят указва цялата изискуема информация по отношение на ОП 6 и ОП 7, в т.ч. предмета, обема и стойността на позициите.
Internal identifier608404
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
LotLOT-0001
TitleДоставка на пресни плодове и зеленчуци
DescriptionПериодични доставки на пресни плодове и зеленчуци, в съответствие с ТС и образците на ТП и ЦП за ОП 1. Доставките ще се извършват до адреса на ДГ „Росица“ – гр. Пловдив, р-н Западен, п.к. 4002, ул. „Явор“ № 29А. ​​​​​​​Продуктите и техните прогнозни количества за срока на договора са, както следва: №/Продукт/ м.ед./Прогнозно к-во за срока на договора 1 Банани кг. 4800 2 Портокали кг. 900 3 Мандарини кг. 700 4 Лимони кг. 50 5 Киви кг. 1000 6 Праскови кг. 500 7 Нектарини кг. 300 8 Кайсии кг. 140 9 Череши кг. 200 10 Круши кг. 1800 11 Сливи кг. 300 12 Ябълки кг. 4000 13 Грозде десертно кг. 320 14 Диня кг. 700 15 Пъпеш кг. 600 16 Ягоди кг. 120 17 Тиква кг. 120 18 Домати кг. 1100 19 Краставици кг. 4000 20 Зеле кг. 500 21 Картофи кг. 1400 22 Кромид лук кг. 1100 23 Моркови кг. 1900 24 Сладки пиперки кг. 400 25 Чушки Зелена капия кг. 140 26 Чушки Червена капия кг. 140 27 Тиквички кг. 500 28 Кервиз кг. 14 29 Магданоз кг. 14 30 Праз кг. 60 31 Чесън кг. 14 32 Червено цвекло кг. 80 ​​​​​​​
Internal identifier608413
Main classification (cpv): 03200000 Cereals, potatoes, vegetables, fruits and nuts
LotLOT-0002
TitleДоставки на консервирани и преработени плодове и зеленчуци, пакетирани хранителни продукти и варива
DescriptionПериодични доставки на консервирани и преработени плодове и зеленчуци, пакетирани хранителни продукти и варива, в съответствие с ТС и образците на ТП и ЦП за ОП 2. Доставките ще се извършват до адреса на ДГ „Росица“ – гр. Пловдив, р-н Западен, п.к. 4002, ул. „Явор“ № 29А. ​​​​​​​Продуктите и техните прогнозни количества за срока на договора са, както следва: №/Продукт/м.ед./Прогнозно к-во за срока на договора 1 Захар кристална кг. 460 2 Захар пудра кг. 30 3 Брашно бяло УС № 01/2011 или еквевалентно/и кг 1000 4 Брашно пълнозърнесто по УС № 05/2019 или еквевалентно/и кг. 140 5 Нишесте пшенично кг 80 6 Фасул зрял кг 300 7 Леща кг. 320 8 Лющена червена леща кг. 100 9 Нахут кг. 260 10 Булгур кг. 10 11 Елда кг 10 12 Ориз Бисерен кг 300 13 Макаронени изделия кг 360 14 Спагети кг 60 15 Домашна юфка кг. 80 16 Сол Готварска кг 40 17 Олио по БС 01/2016 или еквивалентно/и л 400 18 Оцет Ябълков/Винен л 8 19 Жито кг. 100 20 Овесени ядки кг. 140 21 Мюсли кг. 100 22 Бисквити Обикновени кг 80 23 Бишкоти кг. 20 24 Кори за баница кг 200 25 Галета кг 6 26 Грис царевичен кг. 6 27 Грис пшеничен кг 40 28 Сусамов тахан кг. 10 29 Маслини Черни без костилка кг. 120 30 Орехови ядки кг. 200 31 Червен пипер Сладък кг. 8 32 Какао на прах Натурално кг. 20 33 Сода бикарбонат 0,100 кг./бр 80 34 Джоджен Сух 0,010 кг/бр 300 35 Целина/кервиз/ Сух 0,010 кг/бр 40 36 Магданоз Сух 0,010 кг/бр 300 37 Чесън на прах Сух 0,010 кг/бр 320 38 Кимион Сух 0,010 кг/бр 160 39 Чубрица трапезна Суха 0,040 кг/бр 200 40 Дафинов лист Сух 0,010 кг/бр 40 41 Канела 0,010 кг/бр 100 42 Ванилия Опак. 20 бр. 50 43 Мая суха 0,011 кг/бр 500 44 Бакпулвер 0,010 кг/бр 1200 45 Чай Билков Кутия 20 бр. 200 46 Мед Пчелен кг. 80 47 Грахв буркан ТО с капацитет до 720 m нето 0,680 кг 200 48 Кисели краставички стерилизирани в буркан ТО с капацитет до 720 ml нето 0,680кг 60 49 Домати Цели, червени, небелени в буркан ТО с капацитет до 720 ml нето 0,680 кг 2600 50 Домати нарязани на кубчета доставка в опаковка до 0,800 кг кг. 2000 51 Лютеница по браншови стандарт в буркан ТО с капацитет до 580 ml. нето 0,560 кг 400 52 Зелен фасул в буркан ТО с капацитет до 720 ml нето 0,680 кг 300 53 Капия в буркан ТО с капацитет до 720 ml нето 0,680 кг 600 54 Стерилизирани гъби в буркан ТО с капацитет до 580 ml нето 0,540 кг 160 55 Нахут в буркан ТО с капацитет до 720 ml нето 0,680 кг 80 56 Компот праскови в буркан ТО с капацитет до 720 ml нето 0,680 кг/бр. 800 57 Мармалад плодов в буркан ТО с капацитет до 370 ml нето 0,360 кг 20 58 Мармалад шипков в буркан ТО с капацитет до 370 ml нето 0,360 кг 20 59 Замразена царевица кг 20 60 Замразен грах кг. 200 61 Замразен зелен фасул кг. 200 62 Замразен спанак кг. 400 63 Замразен карфиол кг. 160 64 Замразени броколи кг. 120 ​​​​​​​
Internal identifier608420
LotLOT-0003
TitleДоставка на мляко и млечни хранителни продукти
DescriptionПериодични доставки на мляко и млечни хранителни продукти, в съответствие с ТС и образците на ТП и ЦП за ОП 3. Доставките ще се извършват до адреса на ДГ „Росица“ – гр. Пловдив, р-н Западен, п.к. 4002, ул. „Явор“ № 29А. ​​​​​​​Продуктите и техните прогнозни количества за срока на договора са, както следва: №/Продукт/м.ед./Прогнозно к-во за срока на договора 1 Краве кисело мляко 2%, ЗНП 0,400 кг. 6000 2 Краве кисело мляко 3,6%, ЗНП 0,400 кг. 12000 3 Прясно краве мляко 2% литър 4000 4 Прясно краве мляко 3% литър 8000 5 Заквасена сметана Млечна кг. 200 6 Българско бяло саламурено сирене, ЗНП кг. 1400 7 Кашкавал по БДС 14:2010 или еквивалентно/и кг. 1000 8 Масло от краве мляко кг. 700 9 Извара от краве мляко кг. 500 ​​​​​​​
Internal identifier608421
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
LotLOT-0004
TitleДоставки на месо и месни хранителни продукти, риба и яйца
DescriptionПериодични доставки на месо и месни хранителни продукти, риба и яйца, в съответствие с ТС и образците на ТП и ЦП за ОП 4. Доставките ще се извършват до адреса на ДГ „Росица“ – гр. Пловдив, р-н Западен, п.к. 4002, ул. „Явор“ № 29А. ​​​​​​​Продуктите и техните прогнозни количества за срока на договора са, както следва: №/Продукт/м.ед./Прогнозно к-во за срока на договора 1 Пиле Замразено кг. 100 2 Пилешки бутчета Замразени кг. 200 3 Пилешко филе Замразено кг. 400 4 Пуешко филе Замразено кг. 800 5 Телешки шол Замразен кг. 900 6 Свинско филе Замразено кг. 100 7 Свински бут без кост Замразено кг. 900 8 Заек Цял замразен кг. 50 9 Агнешко месо от бут Охладен кг. 20 10 Агнешко месо от бут Замразено кг. 20 11 Шунка варена по УС 11/2018) или еквивалентно/и кг. 240 12 Мляно месо смес Замразено по УС 10/2018) или еквивалентно/и кг. 900 13 Филе от риба скумрия Замразено кг. 1600 14 Филе от бяла риба (хек, мерлуза) Замразено кг. 240 15 Филе от риба сьомга Замразено кг. 240 16 Филе от риба пъстърва Замразено кг. 240 17 Кокоши яйца „М” опак. 30 броя 1330 18 Кокоши яйца „L" опак. 30 броя 70 ​​​​​​​
Internal identifier608422
LotLOT-0005
TitleДоставка на хранителни продукти, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета
DescriptionПериодични доставки на хранителни продукти, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета, в съответствие с ТС и образците на ТП и ЦП за ОП 5. Доставките ще се извършват до адреса на ДГ „Росица“ – гр. Пловдив, р-н Западен, п.к. 4002, ул. „Явор“ № 29А. ​​​​​​​Продуктите и техните прогнозни количества за срока на договора са, както следва: №/Продукт/м.ед./Прогнозно к-во за срока на договора 1 Банани кг 500 2 Круши кг 200 3 Ябълки кг 350 4 Домати кг 70 5 Краставици кг 65 6 Картофи кг 280 7 Моркови кг 300 8 Сладки пиперки кг 20 9 Мед Пчелен кг. 36 10 Зехтин Extra Virgin или Virgin л 26 11 Брашно бяло кг 35 12 Брашно пълнозърнесто кг. 35 13 Булгур кг. 20 14 Елда кг 10 15 Макаронени изделия кг 10 16 Спагети кг 20 17 Домашна юфка кг. 10 18 Овесени ядки кг. 20 19 Мюсли кг. 10 20 Леща кг. 65 21 Замразен грах кг. 30 22 Замразен зелен фасул кг. 30 23 Сусамов тахан кг. 10 24 Орехови ядки кг. 3 25 Мармалад шипков нето 0,360 кг 61 26 Замразен спанак кг. 215 27 Замразен карфиол кг. 100 28 Замразени броколи кг. 100 29 Краве кисело мляко 2% 0,400 кг. 900 30 Краве кисело мляко 3,6% 0,400 кг. 900 31 Българско бяло саламурено сирене кг. 200 32 Кашкавал кг. 160 33 Пиле Замразено кг. 135 34 Пилешки бутчета Замразени кг. 75 35 Пилешко филе Замразено кг. 30 36 Мляно месо смес Замразено кг. 60 37 Филе от риба скумрия Замразено кг. 50 38 Филе от бяла риба Замразено кг. 50 39 Филе от риба пъстърва Замразено кг. 50 Всички продукти трябва да са произведени съгласно изискванията на Регламент Регламент (ЕС) 2018/848 и Наредба № 5 от 2018 г. за прилагане на правилата на биологично производство, етикетиране и контрол и за издаване на разрешение за контролна дейност за спазване на правилата на биологичното производство, както и за последващ официален надзор върху контролиращите лица.
Internal identifier608424