658163-2026 - Competition
Greece – System maintenance services – ΤΔ-072/26 ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ ΕΠΙ Ή ΠΛΗΣΙΟΝ ΤΗΣ ΤΡΟΧΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΔΩΜΑΤΙΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ ΤΩΝ ΓΡ.1,2,3 ΤΗΣ ΣΤΑΣΥ
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: ΤΔ-072/26 ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ ΕΠΙ Ή ΠΛΗΣΙΟΝ ΤΗΣ ΤΡΟΧΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΔΩΜΑΤΙΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ ΤΩΝ ΓΡ.1,2,3 ΤΗΣ ΣΤΑΣΥ
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι παροχή υπηρεσιών ελέγχου, προληπτικής συντήρησης, αποκατάστασης βλαβών και εν γένει εργασιών επί του εξοπλισμού σηματοδότησης στην τροχιά (επί ή πλησίον αυτής) καθώς και στα Τ.Δ. των Γραμμών 1,2,3.
Internal identifier: ΤΔ-072/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50324100 System maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Η ΣΤΑΣΥ δύναται να παρατείνει μονομερώς τη διάρκεια της σύμβασης για ένα επιπλέον έτος. Σε περίπτωση παράτασης της σύμβασης η προϋπολογιζόμενη δαπάνη ανέρχεται στο ποσό των 283.500€ πλέον ΦΠΑ.