658176-2026 - Competition
Poland – Software implementation services – WDROŻENIE SYSTEMÓW KLASY PIM I PAM W RAMACH INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ GMINY MIASTA GDAŃSKA WRAZ Z USŁUGAMI ROZWOJU ORAZ UTRZYMANIA.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: WDROŻENIE SYSTEMÓW KLASY PIM I PAM W RAMACH INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ GMINY MIASTA GDAŃSKA WRAZ Z USŁUGAMI ROZWOJU ORAZ UTRZYMANIA.
Description: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie systemów klasy PIM i PAM w ramach infrastruktury technicznej Gminy Miasta Gdańska wraz z usługami rozwoju oraz utrzymania. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach Zakresu Podstawowego Umowy wraz z możliwością realizacji Zakresu Opcjonalnego Umowy. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Zakres Podstawowy (zgodnie z definicją w IPU): a) Etap 1: Analiza przedwdrożeniowa, b) Etap 2: Wdrożenie Systemu (wsparcie), c) Etap 3: Usługi Utrzymania świadczone w ramach Gwarancji. 2) Zakres Opcjonalny (zgodnie z definicją w IPU): a) Etap 4: Usługi Zamawiane 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości oraz warunki realizacji określa Opis Przedmiotu Zamówienia („OPZ”) oraz Istotne Postanowienia Umowy („IPU”).
Internal identifier: DZ/015/2026/D
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zamawiający przewiduje podstawy wykluczenia w związku z agresją na Ukrainę: o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspierania agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Zamawiający jest uprawniony na każdym etapie postępowania do badania przesłanek wykluczenia w związku z agresją na Ukrainę oraz żądania od Wykonawcy składania oświadczeń w tym zakresie. Zamawiający przewiduje zastosowanie art 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z przesłanek wymienionych w ustawie, tj. w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72263000 Software implementation services
Additional classification (cpv): 72230000 Custom software development services, 72611000 Technical computer support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Wdrożenie systemów klasy PIM i PAM w ramach infrastruktury technicznej Gminy Miasta Gdańska wraz z usługami rozwoju i utrzymania.
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zasady korzystania z prawa opcji są opisane w IPU.