658211-2026 - Competition
Netherlands – Sports facilities operation services – Exploitatie zwembad De Lansingh
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Exploitatie zwembad De Lansingh
Description: De opdracht betreft een concessieopdracht voor diensten, met betrekking tot het beheer en de exploitatie van zwembad De Lansingh in Krimpen aan den IJssel. Deze aanbesteding betreft het recht de accommodatie volledig risicodragend te beheren en te exploiteren voor een periode van 5 jaar. De verwachte ingangsdatum van de contractperiode is 1 april 2027 en het contract loopt tot en met 31 maart 2032. De contractperiode kan viermaal, eenzijdig door de gemeente Krimpen aan den IJssel worden verlengd met een periode van 1 jaar. 5 jaar + viermaal verlenging van 1 jaar
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Zie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsleidraad
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92610000 Sports facilities operation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De contractperiode kan verlengd worden voor maximaal vier termijnen van 1 jaar.