658291-2026 - Competition
Greece – Insulators – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΔΙΑΛΕΙΠΤΗΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΙΣΧΥΟΣ
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΔΙΑΛΕΙΠΤΗΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΙΣΧΥΟΣ
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η η αντικατάσταση των Συστημάτων Αδιάλειπτης Παροχής Ισχύος που βρίσκονται εγκατεστημένα σε τεχνικά δωμάτια τηλεπικοινωνιών (3.4Τ & 3.8) του ΜΕΤΡΟ Αθηνών Το αντικείμενο του διαγωνισμού κατατάσσεται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV): 44111510-9 Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των Πεντακοσίων Είκοσι Οκτώ Χιλιάδων Ευρώ (528.000,00 €)
Internal identifier: ΤΔ-016Β/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44111510 Insulators
5. Lot
Lot: LOT-0001