658328-2026 - Competition
Belgium – Foul-water piping construction work – Project 20.479/1 - Dendermonde, Collector Mespelare Oudegem
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Project 20.479/1 - Dendermonde, Collector Mespelare Oudegem
Description: Project 20.479/1 - Dendermonde, Collector Mespelare Oudegem. - terrein van grondverbetering aanleggen + herstellen naar oorspronkelijke toestand - voorbereidende werken en opbraakwerken van bestaande verhardingen - opbreken van bestaande buizen en inspectieputten - grondverzet en bemaling - aanleggen verhardingen en bijhorende funderingen - plaatsen van lijnvormige elementen - archeologisch onderzoek - aanleg riolering - Realiseren van diverse constructies voor de riolering waaronder: o bouwen van kopmuren o bouwen pompstations - aanleg van persleidingen - uitvoeren van onderdoorpersing - directional drilling - plaatsen van groutschermen - aanleg grachten - beschoeiing grachten - maken van huis- en kolkaansluitingen - plaatsen van signalisatie - aanleggen van groenvakken door bezaaiing/schors met de aanplant van diverse bomen - minder- hindermaatregelen toepassen - het onderhoud van de werken tijdens de waarborgperiode - coördinatie of medewerking aan nutswerken
Internal identifier: 20479/1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232411 Foul-water piping construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 20479/1 - 1
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 45232411 Foul-water piping construction work
Interne identificatiecode: 20479/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 20479/1 - 1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen