658333-2026 - Competition
Poland – Construction work – ROWEROWE ROZTOCZE. DROGI PIESZO-ROWEROWE W OBSZARACH MIEJSKICH
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: ROWEROWE ROZTOCZE. DROGI PIESZO-ROWEROWE W OBSZARACH MIEJSKICH
Description: Zamówienie podzielone jest na trzy części: 1) Część 1 zamówienia: Przebudowa drogi gminnej nr 108901l ul. Bukowej w Janowie Lubelskim w zakresie drogi pieszo-rowerowej odcinek od km 0+011 do km 0+374, długość odcinka 363,00 m Część 2 zamówienia: Przebudowa drogi gminnej w zakresie drogi pieszo-rowerowej- ul. Świerdzowa oraz ul. Wałowa 2) Część 2 zamówienia: Przebudowa drogi gminnej w zakresie drogi pieszo-rowerowej- ul. Świerdzowa oraz ul. Wałowa Zadanie 1: Przebudowy drogi gminnej nr 10897L ul. Świerdzowej w Janowie Lubelskim. Budowa wraz z przebudową oświetlenia drogowego w ramach przebudowy drogi gminnej nr 108975L ul. Świerdzowej w Janowie Lubelskim – długość odcinka 575, 00 m Zadanie 2: Przebudowa drogi gminnej nr 108975l ul. Świerdzowej w Janowie Lubelskim w zakresie drogi pieszo-rowerowej na przebudowywanym doprowadzalniku wody do zalewu odcinek od km 0+590 do km 0+995, długość odcinka 405,00 m 3) Część 3: Budowa Miejsca Obsługi Rowerzystów przy ul. Świerdzowej w Janowie Lubelskim. Wykonanie wiat przystankowych: wiaty technicznej z urządzeniami do napraw i ładowania rowerów i wiaty przeznaczonej do regeneracji i przystanku turystów na rowerach; b) stojaków rowerowych; c) zestawu koszy na śmieci do selektywnej zbiórki odpadów; d) słupów oświetleniowych z kamerą monitoringu; e) rozdzielni głównej energetycznej i złącza kablowo-pomiarowego); f) nawierzchni utwardzonej, która łączy projektowaną ścieżkę rowerową z MOREM). Na szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ, opisujący zakres wykonywanych robót będących przedmiotem zamówienia składają się: 1) Dokumentacja projektowa, 2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), 3) Przedmiar robót.
Internal identifier: ZP.271.15.2026.JK5
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45233162 Cycle path construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 zamówienia: Przebudowa drogi gminnej nr 108901l ul. Bukowej w Janowie Lubelskim w zakresie drogi pieszo-rowerowej odcinek od km 0+011 do km 0+374, długość odcinka 363,00 m
Description: Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi gminnej publicznej w zakresie drogi pieszo rowerowej od km 0+011 do km 0+374. Odcinek drogi biegnie z północy na południe we wschodniej części miasta Janów Lubelski. Zakres inwestycji obejmuje następujące roboty branżowe: a) w branży drogowej i inżynierii ruchu: - przebudowa jednojezdniowego dwupasowego dwukierunkowego odcinka drogi gminnej publicznej w zakresie drogi dla pieszych i rowerów częściowo o nawierzchni z kostki betonowej bezfazowej gr. 8 cm na podsypce cementowo piaskowej, oraz o nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych - warstwa ścieralna asfaltowa - grubość po zagęszczeniu 5 cm - AC11S 50/70 - wykonanie przejść dla pieszych z przejazdem dla rowerów - wykonanie oznakowania drogowego, b) w branży elektroenergetycznej: - usunięcie kolizji, - budowa oświetlenia przejść dla pieszych z przejazdem dla rowerów oraz oświetlenia odcinka ul. Bukowej od skrzyżowania z ul. Akacjową do skrzyżowania z ul. Modrzewiową. c) w branży gazowej - zabezpieczenie przewodu bez konieczności przebudowy zgodnie z uzgodnieniem znak PSGLU.ZMDZ.763.052Z.1.24 z dnia 27.03.2024 , - przestawienie słupka zwrotu trasy poza chodnik; d) w branży teletechnicznej - zabezpieczenie przewodu bez konieczności przebudowy zgodnie z uzgodnieniem znak TTDSIKU/ 5208/IB/24 z dnia 11.03.2024 r. e) w branży zieleni - wycinka 3 drzew/posadzenie 20 szt. drzew o śr. 14-16 cm - przycinka gałęzi
Internal identifier: ZP.271.15.2026.JK5-1
Additional classification (cpv): 45233161 Footpath construction work, 45233162 Cycle path construction work, 45233142 Road-repair works, 45100000 Site preparation work, 45233300 Foundation work for highways, roads, streets and footpaths, 45233120 Road construction works, 45233200 Various surface works, 45450000 Other building completion work, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 zamówienia: Przebudowa drogi gminnej w zakresie drogi pieszo-rowerowej- ul. Świerdzowa oraz ul. Wałowa
Description: Zadanie 1: Przebudowy drogi gminnej nr 10897L ul. Świerdzowej w Janowie Lubelskim. Budowa wraz z przebudową oświetlenia drogowego w ramach przebudowy drogi gminnej nr 108975L ul. Świerdzowej w Janowie Lubelskim – długość odcinka 575, 00 m Zadanie 2: Przebudowa drogi gminnej nr 108975l ul. Świerdzowej w Janowie Lubelskim w zakresie drogi pieszo-rowerowej na przebudowywanym doprowadzalniku wody do zalewu odcinek od km 0+590 do km 0+995, długość odcinka 405,00 m Zadanie 3: Przebudowa drogi gminnej Nr 108988L ul. Wałowej w Janowie Lubelskim Na szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ, opisujący zakres wykonywanych robót będących przedmiotem zamówienia składają się: 1) Dokumentacja projektowa, 2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), 3) Przedmiar robót.
Internal identifier: ZP.271.15.2026.JK5-2
Additional classification (cpv): 45233162 Cycle path construction work, 45233161 Footpath construction work, 45233120 Road construction works, 45100000 Site preparation work, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork, 45233320 Foundation work for roads, 45233200 Various surface works, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45111200 Site preparation and clearance work, 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads, 45233290 Installation of road signs, 45316110 Installation of road lighting equipment
Lot: LOT-0003
Title: Część 3: Budowa Miejsca Obsługi Rowerzystów przy ul. Świerdzowej w Janowie Lubelskim. Wykonanie wiat przystankowych
Description: Wykonanie wiat przystankowych: wiaty technicznej z urządzeniami do napraw i ładowania rowerów i wiaty przeznaczonej do regeneracji i przystanku turystów na rowerach; b) stojaków rowerowych; c) zestawu koszy na śmieci do selektywnej zbiórki odpadów; d) słupów oświetleniowych z kamerą monitoringu; e) rozdzielni głównej energetycznej i złącza kablowo-pomiarowego); f) nawierzchni utwardzonej, która łączy projektowaną ścieżkę rowerową z MOREM). - Wiata przystankowa „A”, jest to wiata techniczna z urządzeniami do napraw i ładowania rowerów (stacja naprawcza w środku i gniazda do ładowania przy wewnętrznych ścianach wiaty wg rysunków. Wiata ta służyć ma również do regeneracji i przystanku turystów na rowerach. Wiata zawiera w sobie ławkę i stół dla minimum 3 osób. Na niej usytuowano tablicę informacyjną MOR oraz mapę szlaków. - Dwie Wiaty przystankowe „B”, są to wiaty do regeneracji i przystanku turystów na rowerach. Wiaty zawierają w sobie ławkę i stół dla minimum 6 osób. Wiaty te usytuowano szczytem równolegle do ulicy. Wiaty zawierają w sobie dwie ławki ze stołem usytuowane prostopadle do ulicy. - 2 kamery monitoringu i czujką zostały zainstalowane na istniejących słupach oświetleniowych i skierowane na wszystkie elementy zagospodarowania. - Rozdzielnia główna energetyczna i Złącze Kablowo- Pomiarowe, które będzie podłączone przyłączem wg odrębnego opracowania. Ponadto zaprojektowano połączenie trasą kabli wiatę A, zasilanie teletechniki wg proj. technicznego instalacji elektrycznej.
Internal identifier: ZP.271.15.2026.JK5-3
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45113000 Siteworks, 45261200 Roof-covering and roof-painting work, 45261100 Roof-framing work, 45233200 Various surface works, 45310000 Electrical installation work, 45112700 Landscaping work, 45223821 Prefabricated units, 34922100 Road markings