658426-2026 - Competition
Netherlands – Motor vehicle insurance services – Wagenparkverzekering ten behoeve van WerkSaam Westfriesland
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wagenparkverzekering ten behoeve van WerkSaam Westfriesland
Description: Het betreft de wagenparkverzekering ten behoeve van WerkSaam Westfriesland. Het contract gaat in op 31-12-2026 en eindigt op 01-01-2029. Na deze periode is er tweemaal sprake van een wederzijdse verlengingsmogelijkheid voor een periode van telkens 12 maanden. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Aanbestedingsdocument en het Programma van Eisen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66514110 Motor vehicle insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het contract gaat in op 31-12-2026 en eindigt op 01-01-2029. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Aanbestedingsdocument en het Programma van Eisen.