See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Description: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Internal identifier: DZPZ.26.11.1.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Tępa igła do nabierania leków - cz. 1
Description: Tępa igła do nabierania leków - cz. 1
Lot: LOT-0002
Title: Igły do biopsji półautomatycznej - cz.2
Description: Igły do biopsji półautomatycznej - cz.2
Lot: LOT-0003
Title: Igły do biopsji – Zadanie nr 3
Description: Igły do biopsji – Zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Igły do pobierania leku cytostatycznego z ampułki z filtrem wewnętrznym – Zadanie nr 4
Description: Igły do pobierania leku cytostatycznego z ampułki z filtrem wewnętrznym – Zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Igła iniekcyjna Zadanie nr 5
Description: Igła iniekcyjna Zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Dzierżawa urządzenia do biopsji mammotomicznej piersi pod kontrola USG – Zadanie nr 6
Description: Dzierżawa urządzenia do biopsji mammotomicznej piersi pod kontrola USG – Zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Igła do lokalizacji, oznakowania miejsca guza – Zadanie nr 7
Description: Igła do lokalizacji, oznakowania miejsca guza – Zadanie nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Rękawice foliowe – Zadanie 8
Description: Rękawice foliowe – Zadanie 8
Lot: LOT-0009
Title: Rękawice chirurgiczne do chirurgii inwazyjnej – Zadanie 9
Description: Rękawice chirurgiczne do chirurgii inwazyjnej – Zadanie 9
Lot: LOT-0010
Title: Rękawice do rozpuszczania leków cytostatycznych – Zadanie 10
Description: Rękawice do rozpuszczania leków cytostatycznych – Zadanie 10
Lot: LOT-0011
Title: Rękawice nitrylowe – Zadanie 11
Description: Rękawice nitrylowe – Zadanie 11
Lot: LOT-0012
Title: Rękawice nitrylowe – Zadanie 12
Description: Rękawice nitrylowe – Zadanie 12
Lot: LOT-0013
Title: Rękawice nitrylowe –– Zadanie nr 13
Description: Rękawice nitrylowe –– Zadanie nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Rękawice diagnostyczne, wzmacniane – Zadanie 14
Description: Rękawice diagnostyczne, wzmacniane – Zadanie 14
Lot: LOT-0015
Title: Testy do wykrywania odpływu wód płodowych – Zadanie 15
Description: Testy do wykrywania odpływu wód płodowych – Zadanie 15
Lot: LOT-0016
Title: Test ciążowy –– Zadanie nr 16
Description: Test ciążowy –– Zadanie nr 16
Lot: LOT-0017
Title: rurki intubacyjne – Zadanie nr 17
Description: rurki intubacyjne – Zadanie nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Rurki intubacyjne zbrojone – Zadanie nr 18
Description: Rurki intubacyjne zbrojone – Zadanie nr 18
Lot: LOT-0019
Title: rurka intubacyjna donosowa profilowana – Zadanie nr 19
Description: rurka intubacyjna donosowa profilowana – Zadanie nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Rurka intubacyjna do mikrochirurgii Zadanie nr 20
Description: Rurka intubacyjna do mikrochirurgii Zadanie nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Rurka intubacyjna polarna Zadanie nr 21
Description: Rurka intubacyjna polarna Zadanie nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Rurka intubacyjna do zabiegów z użyciem lasera – Zadanie nr 22
Description: Rurka intubacyjna do zabiegów z użyciem lasera – Zadanie nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Rurki tracheotomijne silikonowe z wymiennikiem ciepła i wilgoci – Zadanie nr 23
Description: Rurki tracheotomijne silikonowe z wymiennikiem ciepła i wilgoci – Zadanie nr 23
Lot: LOT-0024
Title: Rurki tracheostomijne o regulowanym położeniu – Zadanie nr 24
Description: Rurki tracheostomijne o regulowanym położeniu – Zadanie nr 24
Lot: LOT-0025
Title: Rurka tracheostomijna bez mankietu Zadanie nr 25
Description: Rurka tracheostomijna bez mankietu Zadanie nr 25
Lot: LOT-0026
Title: rurka tracheostomijna zbrojona z ruchomym szyldem, długa – zadanie nr 26
Description: rurka tracheostomijna zbrojona z ruchomym szyldem, długa – zadanie nr 26
Lot: LOT-0027
Title: rurka tracheostomijna zbrojona z ruchomym szyldem – zadanie nr 27
Description: rurka tracheostomijna zbrojona z ruchomym szyldem – zadanie nr 27
Lot: LOT-0028
Title: Rurki ustnogardłowe – Zadanie nr 28
Description: Rurki ustnogardłowe – Zadanie nr 28
Lot: LOT-0029
Title: Prowadnice do trudnej intubacji wielorazowego użytku – Zadanie nr 29
Description: Prowadnice do trudnej intubacji wielorazowego użytku – Zadanie nr 29
Lot: LOT-0030
Title: Prowadnice do rurek intubacyjnych 1 x użytku – Zadanie nr 30
Description: Prowadnice do rurek intubacyjnych 1 x użytku – Zadanie nr 30
Lot: LOT-0031
Title: Szczoteczki do mycia rurek tracheostomijnych Zadanie nr 31
Description: Szczoteczki do mycia rurek tracheostomijnych Zadanie nr 31
Lot: LOT-0032
Title: Szczotki chirurgiczne – Zadanie nr 32
Description: Szczotki chirurgiczne – Zadanie nr 32
Lot: LOT-0033
Title: Porty naczyniowe Zadanie nr 33
Description: Porty naczyniowe Zadanie nr 33
Lot: LOT-0034
Title: System Rampa – Zadanie nr 34
Description: System Rampa – Zadanie nr 34
Lot: LOT-0035
Title: Łącznik bezigłowy – Zadanie nr 35
Description: Łącznik bezigłowy – Zadanie nr 35
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Lot: LOT-0036
Title: Łącznik martwa przestrzeń – Zadanie nr 36
Description: Łącznik martwa przestrzeń – Zadanie nr 36
Lot: LOT-0037
Title: Maski krtaniowe – Zadanie nr 37
Description: Maski krtaniowe – Zadanie nr 37
Lot: LOT-0038
Title: Maski pełnotwarzowe do wentylacji– Zadanie nr 38
Description: Maski pełnotwarzowe do wentylacji– Zadanie nr 38
Lot: LOT-0039
Title: Maska ustnonosowa– Zadanie nr 39
Description: Maska ustnonosowa– Zadanie nr 39
Lot: LOT-0040
Title: Maski ustnonosowe do wentylacji– Zadanie nr 40
Description: Maski ustnonosowe do wentylacji– Zadanie nr 40
Lot: LOT-0041
Title: Przyrząd do pompy Infusomat Space Line zadanie nr 41
Description: Przyrząd do pompy Infusomat Space Line zadanie nr 41
Lot: LOT-0042
Title: przyrządy do infuzji płynów infuzyjnych światłoczułych – Zadanie nr 42
Description: przyrządy do infuzji płynów infuzyjnych światłoczułych – Zadanie nr 42
Lot: LOT-0043
Title: Dreny medyczne i łączniki – Zadanie nr 43
Description: Dreny medyczne i łączniki – Zadanie nr 43
Lot: LOT-0044
Title: Dreny do odsysania z pola – Zadanie nr 44
Description: Dreny do odsysania z pola – Zadanie nr 44
Lot: LOT-0045
Title: Dreny do pompy histeroskopowej – Zadanie nr 45
Description: Dreny do pompy histeroskopowej – Zadanie nr 45
Lot: LOT-0046
Title: Dreny do irygacji do posiadanego przez Szpital ogrzewacza Fluido Irigation – Zadanie 46
Description: Dreny do irygacji do posiadanego przez Szpital ogrzewacza Fluido Irigation – Zadanie 46
Lot: LOT-0047
Title: Dreny przedłużające do szybkiego podawania płynów typu Heidelberger Zadanie nr 47
Description: Dreny przedłużające do szybkiego podawania płynów typu Heidelberger Zadanie nr 47
Lot: LOT-0048
Title: Zestaw do nebulizacji pacjentów zaintubowanych – Zadanie nr 48
Description: Zestaw do nebulizacji pacjentów zaintubowanych – Zadanie nr 48
Lot: LOT-0049
Title: Zestaw do nebulizacji dla pacjenta wentylowanego przez rurkę intubacyjną Zadanie nr 49
Description: Zestaw do nebulizacji dla pacjenta wentylowanego przez rurkę intubacyjną Zadanie nr 49
Lot: LOT-0050
Title: Zestawy do podawania leków podskórnie Zadanie 50
Description: Zestawy do podawania leków podskórnie Zadanie 50
Lot: LOT-0051
Title: Zestawy do lewatywy – Zadanie nr 51
Description: Zestawy do lewatywy – Zadanie nr 51
Lot: LOT-0052
Title: Zestaw do pomiaru diurezy – Zadanie nr 52
Description: Zestaw do pomiaru diurezy – Zadanie nr 52
Lot: LOT-0053
Title: Zestawy do infuzji leków cytostatycznych – Zadanie nr 53
Description: Zestawy do infuzji leków cytostatycznych – Zadanie nr 53
Lot: LOT-0054
Title: Zestaw do hemodializy – Zadanie nr 54
Description: Zestaw do hemodializy – Zadanie nr 54
Lot: LOT-0055
Title: Zestaw do hemodializy permanentny – Zadanie nr 55
Description: Zestaw do hemodializy permanentny – Zadanie nr 55
Lot: LOT-0056
Title: Zestawy do nefrostomii i cystostomii– Zadanie nr 56
Description: Zestawy do nefrostomii i cystostomii– Zadanie nr 56
Lot: LOT-0057
Title: Zestawy do kaniulacji dużych naczyń – Zadanie 57
Description: Zestawy do kaniulacji dużych naczyń – Zadanie 57
Lot: LOT-0058
Title: Zestaw do kaniulacji dużych naczyń – Zadanie nr 58
Description: Zestaw do kaniulacji dużych naczyń – Zadanie nr 58
Lot: LOT-0059
Title: Zestawy do kaniulacji dużych naczyń – Zadanie 59
Description: Zestawy do kaniulacji dużych naczyń – Zadanie 59
Lot: LOT-0060
Title: Zestaw do kaniulacji tętnic – zadanie nr 60
Description: Zestaw do kaniulacji tętnic – zadanie nr 60
Lot: LOT-0061
Title: Zestaw do znieczulenia zewnątrzoponowego – zadanie nr 61
Description: Zestaw do znieczulenia zewnątrzoponowego – zadanie nr 61
Lot: LOT-0062
Title: Zestaw uniwersalny do przetaczania płynów infuzyjnych do pompy infuzyjnej Sapphire –– Zadanie nr 62
Description: Zestaw uniwersalny do przetaczania płynów infuzyjnych do pompy infuzyjnej Sapphire –– Zadanie nr 62
Lot: LOT-0063
Title: Zgłębniki żołądkowe– Zadanie nr 63
Description: Zgłębniki żołądkowe– Zadanie nr 63
Lot: LOT-0064
Title: Zgłębnik żołądkowy, silikonowy Zadanie nr 64
Description: Zgłębnik żołądkowy, silikonowy Zadanie nr 64
Lot: LOT-0065
Title: Zgłębnik nosowojelitowy z obciążnikiem Zadanie nr 65
Description: Zgłębnik nosowojelitowy z obciążnikiem Zadanie nr 65
Lot: LOT-0066
Title: Sondy żywieniowe – Zadanie 66
Description: Sondy żywieniowe – Zadanie 66
Lot: LOT-0067
Title: Sondy do żywienia Zadanie 67
Description: Sondy do żywienia Zadanie 67
Lot: LOT-0068
Title: Układy oddechowe noworodkowe Fisher&Paykel – Zadanie nr 68
Description: Układy oddechowe noworodkowe Fisher&Paykel – Zadanie nr 68
Lot: LOT-0069
Title: Układ oddechowy do Mindray – Zadanie nr 69
Description: Układ oddechowy do Mindray – Zadanie nr 69
Lot: LOT-0070
Title: układ oddechowy Vapoterm – Zadanie nr 70
Description: układ oddechowy Vapoterm – Zadanie nr 70
Lot: LOT-0071
Title: Układy oddechowe do respiratora TRILOGY EVO/TRYLOGY 202 Zadanie nr 71
Description: Układy oddechowe do respiratora TRILOGY EVO/TRYLOGY 202 Zadanie nr 71
Lot: LOT-0072
Title: Filtry antybakteryjne – Zadanie nr 72
Description: Filtry antybakteryjne – Zadanie nr 72
Lot: LOT-0073
Title: Filtry do aparatu Ambulanc Zadanie 73
Description: Filtry do aparatu Ambulanc Zadanie 73
Lot: LOT-0074
Title: Filtr z ustnikiem do znieczulenia wziewnego – Zadanie nr 74
Description: Filtr z ustnikiem do znieczulenia wziewnego – Zadanie nr 74
Lot: LOT-0075
Title: Wkłady do strzykawki automatycznej Medrad Arterion Mark 7– Zadanie nr 75
Description: Wkłady do strzykawki automatycznej Medrad Arterion Mark 7– Zadanie nr 75
Lot: LOT-0076
Title: Filtry do inkubatora Air Incu i Atom – Zadanie nr 76
Description: Filtry do inkubatora Air Incu i Atom – Zadanie nr 76
Lot: LOT-0077
Title: wkłady do ssaka Vario – Zadanie nr 77
Description: wkłady do ssaka Vario – Zadanie nr 77
Lot: LOT-0078
Title: Wkłady do ssaka Serres – Zadanie nr 78
Description: Wkłady do ssaka Serres – Zadanie nr 78
Lot: LOT-0079
Title: wkład workowy 3L – Zadanie nr 79
Description: wkład workowy 3L – Zadanie nr 79
Lot: LOT-0080
Title: Wkład workowy do ssaka Zadanie nr 80
Description: Wkład workowy do ssaka Zadanie nr 80
Lot: LOT-0081
Title: Cewniki Dufoura – Zadanie nr 81
Description: Cewniki Dufoura – Zadanie nr 81
Lot: LOT-0082
Title: Cewnik Pezzera – Zadanie nr 82
Description: Cewnik Pezzera – Zadanie nr 82
Lot: LOT-0083
Title: Pojemnik na skrawki – Zadanie nr 83
Description: Pojemnik na skrawki – Zadanie nr 83
Lot: LOT-0084
Title: Pojemniki do pobierania próbek wydzieliny z drzewa oskrzelowego Zadanie 84
Description: Pojemniki do pobierania próbek wydzieliny z drzewa oskrzelowego Zadanie 84
Lot: LOT-0085
Title: Kaniule dożylne bezpieczne do wkłuć obwodowych– Zadanie 85
Description: Kaniule dożylne bezpieczne do wkłuć obwodowych– Zadanie 85
Lot: LOT-0086
Title: System pobierania leków z buteleczek – Zadanie nr 86
Description: System pobierania leków z buteleczek – Zadanie nr 86
Lot: LOT-0087
Title: Opaski do rurek tracheostomijnych – Zadanie nr 87
Description: Opaski do rurek tracheostomijnych – Zadanie nr 87
Lot: LOT-0088
Title: Przetworniki do pomiaru ciśnienia tętniczego metodą krwawą – Zadanie nr 88
Description: Przetworniki do pomiaru ciśnienia tętniczego metodą krwawą – Zadanie nr 88
Lot: LOT-0089
Title: Okulary noworodkowe – Zadanie nr 89
Description: Okulary noworodkowe – Zadanie nr 89
Lot: LOT-0090
Title: Mankiety jednorazowe – Zadanie 90
Description: Mankiety jednorazowe – Zadanie 90
Lot: LOT-0091
Title: Czujniki SpO2 – Zadanie 91
Description: Czujniki SpO2 – Zadanie 91
Lot: LOT-0092
Title: elektrody do defibrylatora LifePak Zadanie nr 92
Description: elektrody do defibrylatora LifePak Zadanie nr 92
Lot: LOT-0093
Title: Worki stomijne i urostomijne – Zadanie nr 93
Description: Worki stomijne i urostomijne – Zadanie nr 93
Lot: LOT-0094
Title: Sensory do oksymetru mózgowego – Zadanie nr 94
Description: Sensory do oksymetru mózgowego – Zadanie nr 94
Lot: LOT-0095
Title: Katetery moczowodowe – Zadanie nr 95
Description: Katetery moczowodowe – Zadanie nr 95
Lot: LOT-0096
Title: Mieszek do samoczynnego odsysania – Zadanie nr 96
Description: Mieszek do samoczynnego odsysania – Zadanie nr 96
Lot: LOT-0097
Title: Introducery – Zadanie nr 97
Description: Introducery – Zadanie nr 97
Lot: LOT-0098
Title: Rury karbowane do aparatów do znieczulania– Zadanie nr 98
Description: Rury karbowane do aparatów do znieczulania– Zadanie nr 98
Lot: LOT-0099
Title: Drenaż jamy opłucnej – Zadanie nr 99
Description: Drenaż jamy opłucnej – Zadanie nr 99
Lot: LOT-0100
Title: Marker skórny – Zadanie 100
Description: Marker skórny – Zadanie 100
Lot: LOT-0101
Title: Przedłużka wysokociśnieniowa– Zadanie nr 101
Description: Przedłużka wysokociśnieniowa– Zadanie nr 101
Lot: LOT-0102
Title: MANKIETY JEDNORAZOWE DO POMIARU CIŚNIENIA Zadanie nr 102
Description: MANKIETY JEDNORAZOWE DO POMIARU CIŚNIENIA Zadanie nr 102
Lot: LOT-0103
Title: Ustnik do spirometru– Zadanie nr 103
Description: Ustnik do spirometru– Zadanie nr 103
Lot: LOT-0104
Title: Prowadnik naczyniowy hydrofilny – Zadanie nr 104
Description: Prowadnik naczyniowy hydrofilny – Zadanie nr 104
Lot: LOT-0105
Title: Elektrody do neuronawigacji nerwu krtaniowego – Zadanie nr 105
Description: Elektrody do neuronawigacji nerwu krtaniowego – Zadanie nr 105
Lot: LOT-0106
Title: Katetery moczowodowe typ XRAY – Zadanie nr 106
Description: Katetery moczowodowe typ XRAY – Zadanie nr 106
Lot: LOT-0107
Title: Akcesoria do aparatu Aivo 3 do nieinwazyjnego wspomagania oddechu – Zadanie nr 107
Description: Akcesoria do aparatu Aivo 3 do nieinwazyjnego wspomagania oddechu – Zadanie nr 107
Lot: LOT-0108
Title: Komory do nebulizacji – Zadanie nr 108
Description: Komory do nebulizacji – Zadanie nr 108
Lot: LOT-0109
Title: Żele do USG – Zadanie nr 109
Description: Żele do USG – Zadanie nr 109
Lot: LOT-0110
Title: Worki do ochrony leków przy chemioterapii – Zadanie nr 110
Description: Worki do ochrony leków przy chemioterapii – Zadanie nr 110
Lot: LOT-0111
Title: Zestawy padów do hipotermii terapeutycznej – Zadanie nr 111
Description: Zestawy padów do hipotermii terapeutycznej – Zadanie nr 111
Lot: LOT-0112
Title: Ostrze do Dermatonu –– Zadanie nr 112
Description: Ostrze do Dermatonu –– Zadanie nr 112
Lot: LOT-0113
Title: Filiformy do rozszerzadeł – Zadanie 113
Description: Filiformy do rozszerzadeł – Zadanie 113
Lot: LOT-0114
Title: Miski do mycia chorych jednorazowego użytku – Zadanie nr 114
Description: Miski do mycia chorych jednorazowego użytku – Zadanie nr 114
Lot: LOT-0115
Title: Wzierniki jednorazowego użytku do otoskopu Zadanie nr 115
Description: Wzierniki jednorazowego użytku do otoskopu Zadanie nr 115
Lot: LOT-0116
Title: Rozcinacz zaciskaczy pępowiny Zadanie 116
Description: Rozcinacz zaciskaczy pępowiny Zadanie 116
Lot: LOT-0117
Title: Jednorazowy system do kontrolowanej zbiórki stolca Zadanie nr 117
Description: Jednorazowy system do kontrolowanej zbiórki stolca Zadanie nr 117
Lot: LOT-0118
Title: Łącznik Y do rur jednorazowych do respiratora Zadanie nr 118
Description: Łącznik Y do rur jednorazowych do respiratora Zadanie nr 118
Lot: LOT-0119
Title: Akcesoria do pomiaru rzutu serca metodą PICCO Zadanie nr 119
Description: Akcesoria do pomiaru rzutu serca metodą PICCO Zadanie nr 119
Lot: LOT-0120
Title: Stopery do uszu – Zadanie nr 120
Description: Stopery do uszu – Zadanie nr 120
Lot: LOT-0121
Title: Kraniki z systemem zamkniętym – zadanie nr 121
Description: Kraniki z systemem zamkniętym – zadanie nr 121