2. Procedure
Procedure
Title: Usługa w zakresie prania bielizny szpitalnej i odzieży ochronnej. Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu RFID HF (lub równoważny) urządzeń wraz z oprogramowaniem do zarządzania technologią systemu RFID systemu identyfikacji bielizny szpitalnej i odzieży pracowniczej wraz ze znakowaniem.
Description: Usługa w zakresie prania bielizny szpitalnej i odzieży ochronnej. Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu RFID HF (lub równoważny) urządzeń wraz z oprogramowaniem do zarządzania technologią systemu RFID systemu identyfikacji bielizny szpitalnej i odzieży pracowniczej wraz ze znakowaniem.
Internal identifier: ZP/PN/63/26/EL/AFS/JK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98311000 Laundry-collection services
Additional classification (cpv): 98311000 Laundry-collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Usługa w zakresie prania bielizny szpitalnej i odzieży ochronnej zgodnie z postawionymi wymogami zawartymi. Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu RFID HF (lub równoważny) urządzeń wraz z oprogramowaniem do zarządzania technologią systemu RFID systemu identyfikacji bielizny szpitalnej i odzieży pracowniczej wraz ze znakowaniem.
Description: Usługa w zakresie prania bielizny szpitalnej i odzieży ochronnej zgodnie z postawionymi wymogami zawartymi w załączniku nr 1. Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu RFID HF (lub równoważny) urządzeń wraz z oprogramowaniem do zarządzania technologią systemu RFID systemu identyfikacji bielizny szpitalnej i odzieży pracowniczej wraz ze znakowaniem w załączniku 1A.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik Nr 1, 1 A do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Zestawienie asortymentowo-cenowe.
Internal identifier: Przedmiot zamówienia