658512-2026 - Competition
Latvia – Urban solid-refuse disposal services – Sadzīves atkritumu sagatavošana reģenerācijai un apglabāšanai un dalīti vāktu bioloģisko atkritumu sagatavošana pārstrādei
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Sadzīves atkritumu sagatavošana reģenerācijai un apglabāšanai un dalīti vāktu bioloģisko atkritumu sagatavošana pārstrādei
Description: Sadzīves atkritumu sagatavošana reģenerācijai un apglabāšanai un dalīti vāktu bioloģisko atkritumu sagatavošana pārstrādei atbilstoši normatīvo aktu prasībām
Internal identifier: GEKO 2026/09/05
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90513200 Urban solid-refuse disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0000