658557-2026 - Competition
Hungary – Dairy products – Tej, tejtermék, diétás alapanyagok
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Tej, tejtermék, diétás alapanyagok
Description: A tárgyi közbeszerzési eljárás a Kbt. 29. § (2) bekezdése alapján Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata, mint a Zuglói Egyesített Bölcsődék és Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata közös ajánlatkérők nevében eljáró, meghatalmazott ajánlatkérő által kerül lefolytatásra. Tárgyi eljárás keretében a Zuglói Egyesített Bölcsődék részére élelmiszer és főzési alapanyag, azon belül tej, tejtermék, diétás alapanyagok beszerzésére kerül sor adásvételi szerződés keretében a szerződés hatályba lépésétől számított 18 hónap (+ 6 hónap hosszabbítás lehetőségével) időtartam vonatkozásában összesen 68.440 l / 19.885 kg keretmennyiség erejéig. Termékek minőségére vonatkozó információk: Az egyes tételekre vonatkozó részletes minőségi követelmények (specifikációk) a dokumentáció mellékleteként kiadott „ártáblázat” nevű Excel-táblázatokban szerepelnek. Az áruk minősége és műszaki paramétere esetében a Magyar Élelmiszerkönyv kötelező előírásairól szóló 152/2009. (XI.12) FVM rendelet szerint meghatározottak az irányadók. Az áru csak a műszaki leírásban meghatározott minőségben vehető át. A nem megfelelő minőségű, állagú termék nem kerül átvételre.
Internal identifier: EKR001847042026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: A tárgyi közbeszerzési eljárás a Kbt. 29. § (2) bekezdése alapján Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata, mint a Zuglói Egyesített Bölcsődék és Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata közös ajánlatkérők nevében eljáró, meghatalmazott ajánlatkérő által kerül lefolytatásra. Tárgyi eljárás keretében a Zuglói Egyesített Bölcsődék részére élelmiszer és főzési alapanyag, azon belül tej, tejtermék, diétás alapanyagok beszerzésére kerül sor adásvételi szerződés keretében a szerződés hatályba lépésétől számított 18 hónap (+ 6 hónap hosszabbítás lehetőségével) időtartam vonatkozásában összesen 68.440 l / 19.885 kg, ezen belül: • tej: 67.940 l • túró: 2.725 kg • sajt: 4.155 kg • joghurt, kefír, puding, tejszín: 1.620 kg • margarin, vaj, vajkrém, sajtkrém: 6.645 kg • tejföl, tejszín: 500 liter / 4.720 kg • sütőélesztő: 20 kg keretmennyiség erejéig. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget (kötelezően kimerítendő keretmennyiség). Ajánlatkérő a kötelezően kimerítendő keretmennyiségen felüli rész lehívására nem köteles, azonban arra a szerződés időtartama alatt bármikor jogosult. A dokumentációban gyártmány/típus szerint megadott, vagy egyéb paramétereiből azonosítható gyártmány/típus megadása kizárólag a közbeszerzés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt. Bármely tartalmában, minőségében legalább ezekkel egyenértékű élelmiszerek megajánlhatók. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. Az áruk minősége és műszaki paramétere esetében a Magyar Élelmiszerkönyv kötelező előírásairól szóló 152/2009. (XI.12) FVM rendelet szerint meghatározottak az irányadók. Részletes követelmények a műszaki leírásban és az ártáblázatokban találhatók.
Internal identifier: EKR001847042026/1
Additional classification (cpv): 15431100 Margarine, 15511210 UHT milk, 15530000 Butter, 15540000 Cheese products, 15542100 Cottage cheese, 15551000 Yoghurt and other fermented milk products