658589-2026 - Competition
Bulgaria – Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment – „Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС – предоставени за ползване на ТП „ДГС Елхово” за срок от 24 месеца”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС – предоставени за ползване на ТП „ДГС Елхово” за срок от 24 месеца”
Description: Обектът на обществената поръчка е „изпълнение на услуги”, по смисъла на чл.3, ал.1, т.3 от ЗОП, а второстепенният обект е „предоставянето на доставки… осъществени чрез покупка…“ на основание чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП. Настоящата обществена поръчка попада в хипотезите на смесените обществени поръчки, съгласно чл. 11, ал. 1 и ал. 2 от ЗОП, включваща повече от един обект – услуги и доставки, но се възлага като услуга, съобразно предписано от законодателя в чл. 11, ал. 2 от Закона за обществените поръчки. Обществената поръчка ще се изпълнява при условията, описани в документацията за участие в процедурата, както и съгласно изискванията на Възложителя, описани в Техническата спецификация /Приложение- № 1/. Тази процедура се провежда за определяне на изпълнител за възлагане на дейности в горските територии – държавна собственост с предмет на услугата: „Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС – предоставени за ползване на ТП „ДГС Елхово” за срок от 24 месеца”, съгласно техническата спецификация на обществената поръчка. ​​​​​​​
Internal identifier: 603599
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50100000 Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001