658590-2026 - Competition
Bulgaria – Construction structures and materials; auxiliary products to construction (except electric apparatus) – „Доставка на строителни конструкции, железарски и строителни материали и свързани с тях изделия за нуждите на ТП ДЛС „Широка поляна“ за срок от 24 месеца
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на строителни конструкции, железарски и строителни материали и свързани с тях изделия за нуждите на ТП ДЛС „Широка поляна“ за срок от 24 месеца
Description: Артикулите предмет на обществената поръчка са подробно изброени в Техническата спецификация (Приложение №1) от документацията за участие. Включените в нея артикули не са задължителни по количество и възложителят не носи отговорност, ако не е изчерпал посочените количества. Доставката ще се извърши след писмена заявка от ТП ДЛС „Широка поляна”. Доставените материали следва да са нови и неупотребявани. Избраният за изпълнител участник се задължава да доставя на възложителя и други материали освен изброените в Tехническата спецификация към процедурата, като цената на същите, ще се формира на основата на действащата към момента на доставката ценова листа на участника, с прилагане на процент търговска отстъпка, посочен от участника в ценовото му предложение (Приложение № 3). Посочването на процент търговска отстъпка в ценовото предложение на участника е задължително! Доставяните материали трябва да отговарят на относимите стандарти, правила, наредби и закони приложими в Република България и Европейския съюз за производството на продукти, предмет на настоящата поръчка.
Internal identifier: 606012
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44000000 Construction structures and materials; auxiliary products to construction (except electric apparatus)
5. Lot
Lot: LOT-0001