2. Procedure
Procedure
Title: 71/2026
Description: Συντήρηση του αξονικού συγκροτήματος GE OPTIMA CT 660 και του C-ARM OEC ONE του κατασκευαστικού οίκου GE
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421200 Repair and maintenance services of X-ray equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 71/2026 Συντήρηση του αξονικού συγκροτήματος GE OPTIMA CT 660 και του C-ARM OEC ONE του κατασκευαστικού οίκου GE
Description: Συντήρηση του αξονικού συγκροτήματος GE OPTIMA CT 660 και του C-ARM OEC ONE του κατασκευαστικού οίκου GE με ανταλλακτικά και προσαρμογή στις λειτουργικές απαιτήσεις του τμήματος με δυνατότητα σύγχρονης διάγνωσης έξι (6) γνωματεύσεων