2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa warzyw i owoców w 2027 r. do Kuchni Cateringowych w Kielcach przy ul.: Kołłątaja 4, Krzyżanowskiej 8, Jagiellońskiej 76 oraz DPS-ów przy ul.: Żeromskiego 4/6 i Tarnowskiej 10
Description: Przedmiot zamówienia są sukcesywne dostawy warzyw i owoców w 2027 r. do Kuchni Cateringowych w Kielcach przy ul.: Kołłątaja 4, Krzyżanowskiej 8, Jagiellońskiej 76 oraz DPS-ów przy ul. Żeromskiego 4/6 i Tarnowskiej 10 wg ilości i asortymentu określonego w załączniku nr 1A, . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1Aformularz cenowy. Warunki realizacji zamówienia, wymagania dotyczące składania ofert oraz kryteria oceny ofert określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia oraz zasady płatności zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik do SWZ. Zakres i warunki dopuszczalnych zmian umowy zostały wskazane w Rozdziale XXII SWZ
Internal identifier: CZM.ADM.26.9.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa warzyw i owoców w 2027 r. do Kuchni Cateringowych w Kielcach przy ul.: Kołłątaja 4, Krzyżanowskiej 8 , Jagiellońskiej 76 oraz DPS-ów przy ul. Żeromskiego 4/6 i Tarnowskiej 10
Description: Dostawa warzyw i owoców w 2027 r. do Kuchni Cateringowych w Kielcach przy ul.: Kołłątaja 4, Krzyżanowskiej 8 , Jagiellońskiej 76 oraz DPS-ów przy ul. Żeromskiego 4/6 i Tarnowskiej 10.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1A formularz cenowy. Realizacja zamówienia odbywać się będzie na podstawie zamówień cząstkowych składanych telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego z minimum jednodniowym wyprzedzeniem przed datą wymaganej dostawy lub w nagłych przypadkach po telefonicznym uzgodnieniu. Podane w załączniku nr 1A ilości stanowią szacunkowe zapotrzebowanie. Zamawiający w odniesieniu do zamówienia zastrzega sobie prawo: - rezygnacji z zakupu części produktów wynikającym z braku lub ograniczenia zapotrzebowania; - zamiany ilości zamawianych produktów w ramach wartości i asortymentu określonego w umowie, w przypadku zmiany potrzeb Zamawiającego, - zmiany asortymentu w przypadku wycofania starego i wprowadzenia nowego produktu / produktów, w ramach zaoferowanej grupy asortymentowej o tej samej lub wyższej jakości i parametrach, w cenie nie wyższej niż zaoferowana w ofercie przetargowej. Minimalny gwarantowany zakres realizacji zamówienia wynosi 70% wartości brutto umowy. Wykonawca ma obowiązek dostarczać produkty I klasy, zgodne z zastosowaną normą jakości. Cechy dyskwalifikujące przedmiot zamówienia: obce posmaki, zapachy, zafermentowania lub obecność pleśni, ślady gnicia lub zwiędłe. Dostawa realizowana będzie na koszt i ryzyko Wykonawcy w odpowiednich skrzynkach lub workach, transportem zapewniającym zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi. Skrzynki powinny być ułożone w sposób nie powodujący deformacji, uszkodzeń i zapewniający estetyczny wygląd środka spożywczego. Terminy dostaw: codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: Kuchnia ul. Jagiellońska 76 od 6.00 do 6.20; Kuchnia ul. Kołłątaja 4 od 5.45 do 6.15 Kuchnia ul. Krzyżanowskiej 8 od 6.00 do 6.30. , Kuchnia ul. Żeromskiego 4/6 od 7.00 do 9.00, Kuchni ul. Tarnowska 10 od 7.30 do 10.00