658764-2026 - Competition
Bulgaria – Construction-site supervision services – Осъществяване на строителен надзор при изпълнение на СМР по проект „Преустройство на хранителен блок в сграда с идентификатор 65722.658.92.11 в учебни зали и помещения за катедра "Съдебна медицина" към Медицински университет - Плевен“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Осъществяване на строителен надзор при изпълнение на СМР по проект „Преустройство на хранителен блок в сграда с идентификатор 65722.658.92.11 в учебни зали и помещения за катедра "Съдебна медицина" към Медицински университет - Плевен“
Description: Предмет на настоящата поръчка е: Осъществяване на строителен надзор при изпълнение на СМР по проект „Преустройство на хранителен блок в сграда с идентификатор 65722.658.92.11 в учебни зали и помещения за катедра "Съдебна медицина" към Медицински университет - Плевен“. Настоящата обществена поръчка с предмет комплексни консултантски инженерингови услуги, ще бъде възложена чрез „открита процедура“ за определяне на изпълнител за обществена поръчка. Обществената поръчка обхваща: осъществяване на строителен надзор по време на строителството върху всички видове СМР, които се изпълняват от строителя на съответния обект, в съответствие със законовите правомощия и задължения на изпълнителя като лице упражняващо строителен надзор на строеж, регламентирани в чл. 166, чл. 168, чл. 176а ЗУТ. Строителният надзор се изпълнява в задължителния обхват съобразно изискванията на ЗУТ, изискванията на Наредба №3 от 2003 г. за съставяне на актове и протоколи по време на строителството, с отчитане на изискванията на Наредба №РД-02-20-1 от 5 февруари 2015г. за условията и реда за влагане на строителни продукти в строежите на Република България на МРРБ, ДВ бр.14/20.02.2015г. и всички законови и подзаконови нормативни актове в областта на строителството в България. Строителните работи по проекта предвиждат: Архитектурно-строителна част /Демонтажни работи, Зидарски работи, довършителни работи и други строителни дейности./, В и К част / водопроводна инсталация и битова канализационна инсталация/ и част Електро / изграждане на електроинсталации/.
Internal identifier: 609563
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71521000 Construction-site supervision services
5. Lot
Lot: LOT-0001