658765-2026 - Competition
Bulgaria – Refuse and waste related services – „Събиране и транспортиране на битови отпадъци от територията на селищата от Община Долни Дъбник и поддържане чистотата на териториите за обществено ползване в гр. Долни Дъбник"
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Събиране и транспортиране на битови отпадъци от територията на селищата от Община Долни Дъбник и поддържане чистотата на териториите за обществено ползване в гр. Долни Дъбник"
Description: В обхвата на обществената поръчка с предмет: „Събиране и транспортиране на битови отпадъци от територията на селищата от община Долни Дъбник и поддържане чистотата на териториите за обществено ползване в гр. Долни Дъбник” са включени следните дейности: Събиране и транспортиране на битовите отпадъци; Събиране и транспортиране на битови биоразградими отпадъци от територията на гр.Долни Дъбник; Почистване около съдовете за битови и битови биоразградими отпадъци, като почистването се извършва при всяко обслужване на съдовете, разположени на територията на община Долни Дъбник; Дезинфекция на съдовете за битови отпадъци – пластмасови кофи 240 литра и пластмасови контейнери 1 100 литра – 2 (два) пъти годишно с цел премахване на неприятни миризми и опасност от развитие на болестотворни бактерии; Транспортиране на събраните битови отпадъци до „Регионална система за управление на отпадъците в регион Плевен”, разположена на територията на община Плевен – между село Опанец и село Буковлък; Транспортиране на събраните битови биоразградими отпадъци до „Регионална система за управление на отпадъците в регион Плевен”, разположена на територията на община Плевен – между село Опанец и село Буковлък; Поддържане чистотата на територии за обществено ползване в гр. Долни Дъбник, включващо следните дейности: - метене (отстраняване на всички отпадъци) на тротоарните площи, площади, алеи и паркови територии; - почистване на сезонни замърсители (трева, шума, клони на дървета, храсти и др.); - почистване на 31 броя кошчета за отпадъци с вместимост 15 литра; - събиране и извозване на събраните отпадъци от извършените дейности по поддържането на чистота. Дейностите по събиране на битовите отпадъци и дезинфекция на съдовете за битови отпадъци ще се извършват във всички населени места от територията на община Долни Дъбник, както следва: град Долни Дъбник, село Горни Дъбник, село Крушовица, село Садовец, село Градина, село Петърница и село Бъркач. Дейностите по събиране на битовите биоразградими отпадъци ще се извършват само на територията на гр. Долни Дъбник. Събраните битови отпадъци и битовите биоразградими отпадъци се транспортитат до Регионалната система за управление на отпадъците в регион Плевен. Дейностите по поддържане и почистване на територии за обществено ползване ще се извършват само на територията на гр. Долни Дъбник.
Internal identifier: 600975
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Всички правила за провеждане на процедурата могат да бъдат намерени в Закона за обществените поръчки и в правилника за неговото прилагане.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001