2. Procedure
Procedure
Title: Zakup modułów chłodnic do wymienników podgrzewu spalin na blokach 8,10,11,12 dla PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Bełchatów
Description: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa modułów chłodnic do wymienników podgrzewu spalin na blokach 8,10,11,12 w PGE GiEK S.A Oddział Elektrownia Bełchatów.
Internal identifier: POST/GEK/CSS/FZR-ELB/01311/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42511100 Heat-exchange units
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: NIE