2. Procedure
Procedure
Title: Šilainių baseino patalpų ir lauko teritorijos valymo paslaugų pirkimas
Description: Perkančioji organizacija – Kauno plaukimo mokykla – numato įsigyti Šilainių baseino, esančio Baltų pr. 8, Kaune, administracinių patalpų, baseino zonų, sporto, persirengimo, sanitarinių ir kitų patalpų valymo, higienos palaikymo ir dezinfekcijos bei lauko teritorijos prie baseino valymo paslaugas. Išsamus paslaugų aprašymas ir kiti reikalavimai teikiamoms paslaugoms nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 7 priede „Sutarties projektas“ 1 priede „Techninė specifikacija“.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0