2. Procedure
Procedure
Title: Zagospodarowanie w 2027 roku odpadów wytworzonych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów „Kampinoska”
Description: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów wytworzonych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów „Kampinoska” z podziałem na zadania określone poniżej: Zadanie 1: Zagospodarowanie odpadów powstałych w wyniku przetwarzania odpadów zielonych w planowanej ilości 3 000 Mg; Zadanie 2: Zagospodarowanie odpadów powstałych w wyniku przetwarzania odpadów zielonych w planowanej ilości 2 500 Mg; zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.
Internal identifier: RZP.27.36.2026.EŚ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1 - Zagospodarowanie odpadów powstałych w wyniku przetwarzania odpadów zielonych w planowanej ilości 3 000 Mg;
Description: Przedmiotem zamówienia jest Zagospodarowanie odpadów powstałych w wyniku przetwarzania odpadów zielonych w planowanej maksymalnej ilości 3 000 Mg. W wyniku przesiewania na sicie trójfrakcyjnym odpadów zielonych po procesie kompostowania zostaje wydzielona frakcja podsitowa drobna od 0 do 10 mm stanowiąca środek poprawiający właściwości gleby pn. ,,koMPOścik’’ oraz frakcja średnia od 10 do 60-90 mm i frakcja gruba powyżej 60-90 mm stanowiące odpady objęte przedmiotem zamówienia. W ramach procesu mechanicznego przetwarzania odpadów zielonych nie jest stosowana separacja magnetyczna metali żelaznych i kolorowych. Odpady objęte przedmiotem zamówienia klasyfikowane są zgodnie z uwarunkowaniami prawnymi obowiązującymi w dniu ogłoszenia zamówienia jako odpady o kodzie 19 12 12, tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11. Zamówienie obejmuje zagospodarowanie, w tym odbiór, transport i przetwarzanie odebranych odpadów przez Wykonawcę. Ilekroć Zamawiający posługuje się terminem przetwarzanie należy przez to rozumieć procesy odzysku lub unieszkodliwiania określone w załącznikach nr 1 i nr 2 do ustawy o odpadach. Umowa na dane zadanie będzie realizowana w oparciu o cenę jednostkową zaproponowaną przez Wykonawcę w ofercie oraz w oparciu o zamówienia częściowe, które składane będą (pisemnie lub e-mailem) zgodnie z faktycznymi potrzebami Zamawiającego, z zastrzeżeniem, że umowa będzie realizowana do wyczerpania maksymalnej wielkości zamówienia. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w dokumentacji postępowania, w szczególności został opisany w Części II SWZ - opisie przedmiotu zamówienia, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.
Options:
Description of the options: Uwaga: Numeracja przeniesiona z Części II SWZ - Opis przedmiotu zamówienia: 4) Zamawiający deklaruje realizację zamówienia w minimalnym w zakresie: • 1 500 Mg odpadów dla Zadania 1, 9) Prawo opcji obejmuje zagospodarowanie odpadów objętych przedmiotem zamówienia. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w sytuacji, w której w okresie realizacji zamówienia wskazanym w pkt 6, będzie posiadał wytworzone odpady objęte przedmiotem zamówienia w ilości przekraczającej ilości minimalne wskazane powyżej w pkt 4. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów wytworzonych przez Zamawiającego. Decyzja o usługach objętych prawem opcji uzależniona będzie od decyzji Zamawiającego, podczas gdy na Wykonawcę nałożony w ten sposób zostaje obowiązek realizacji usług do ustalonego w ramach prawa opcji poziomu maksymalnego na warunkach zawartej umowy, bez konieczności negocjacji między Stronami. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający powiadomi Wykonawcę pisemnie, faksem lub pocztą elektroniczną, gdy w ramach realizacji zakresu zamówienia zostanie zrealizowane zamówienie na ilość, o której mowa w pkt 4. Skorzystanie z usług objętych opcją następować będzie w zależności od posiadania wytworzonych odpadów objętych przedmiotem zamówienia.
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2 -Zagospodarowanie odpadów powstałych w wyniku przetwarzania odpadów zielonych w planowanej ilości 2 500 Mg.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów powstałych w wyniku przetwarzania odpadów zielonych w planowanej ilości 2 500 Mg. W wyniku przesiewania na sicie trójfrakcyjnym odpadów zielonych po procesie kompostowania zostaje wydzielona frakcja podsitowa drobna od 0 do 10 mm stanowiąca środek poprawiający właściwości gleby pn. ,,koMPOścik’’ oraz frakcja średnia od 10 do 60-90 mm i frakcja gruba powyżej 60-90 mm stanowiące odpady objęte przedmiotem zamówienia. W ramach procesu mechanicznego przetwarzania odpadów zielonych nie jest stosowana separacja magnetyczna metali żelaznych i kolorowych. Odpady objęte przedmiotem zamówienia klasyfikowane są zgodnie z uwarunkowaniami prawnymi obowiązującymi w dniu ogłoszenia zamówienia jako odpady o kodzie 19 12 12, tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11. Zamówienie obejmuje zagospodarowanie, w tym odbiór, transport i przetwarzanie odebranych odpadów przez Wykonawcę. Ilekroć Zamawiający posługuje się terminem przetwarzanie należy przez to rozumieć procesy odzysku lub unieszkodliwiania określone w załącznikach nr 1 i nr 2 do ustawy o odpadach. Umowa na dane zadanie będzie realizowana w oparciu o cenę jednostkową zaproponowaną przez Wykonawcę w ofercie oraz w oparciu o zamówienia częściowe, które składane będą (pisemnie lub e-mailem) zgodnie z faktycznymi potrzebami Zamawiającego, z zastrzeżeniem, że umowa będzie realizowana do wyczerpania maksymalnej wielkości zamówienia. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w dokumentacji postępowania, w szczególności został opisany w Części II SWZ - opisie przedmiotu zamówienia, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.
Internal identifier: RZP.36.2026.EŚ
Description of the options: Uwaga: Numeracja przeniesiona z Części II SWZ - Opis przedmiotu zamówienia: 4) Zamawiający deklaruje realizację zamówienia w minimalnym w zakresie: • 1 300 Mg odpadów dla Zadania 2, 9) Prawo opcji obejmuje zagospodarowanie odpadów objętych przedmiotem zamówienia. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w sytuacji, w której w okresie realizacji zamówienia wskazanym w pkt 6, będzie posiadał wytworzone odpady objęte przedmiotem zamówienia w ilości przekraczającej ilości minimalne wskazane powyżej w pkt 4. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów wytworzonych przez Zamawiającego. Decyzja o usługach objętych prawem opcji uzależniona będzie od decyzji Zamawiającego, podczas gdy na Wykonawcę nałożony w ten sposób zostaje obowiązek realizacji usług do ustalonego w ramach prawa opcji poziomu maksymalnego na warunkach zawartej umowy, bez konieczności negocjacji między Stronami. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający powiadomi Wykonawcę pisemnie, faksem lub pocztą elektroniczną, gdy w ramach realizacji zakresu zamówienia zostanie zrealizowane zamówienie na ilość, o której mowa w pkt 4. Skorzystanie z usług objętych opcją następować będzie w zależności od posiadania wytworzonych odpadów objętych przedmiotem zamówienia.