658929-2026 - Competition
Bulgaria – Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment – „ Техническо обслужване МПС, включващо основен и текущ ремонт, профилактика, диагностика, ремонт, доставка и монтаж на резервни части и консумативи за моторни превозни средства, собственост на ТП „ДГС Хасково”, за срок от 12 месеца“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „ Техническо обслужване МПС, включващо основен и текущ ремонт, профилактика, диагностика, ремонт, доставка и монтаж на резервни части и консумативи за моторни превозни средства, собственост на ТП „ДГС Хасково”, за срок от 12 месеца“
Description: Предметът на поръчката включва изпълнението на следните дейности: Цялостна диагностика на МПС; Извършване на услуги по техническо обслужване на автомобилите, което включва: лек, среден и основен (тежък) ремонт на автомобилите, предоставени за ползване от ТП ДГС Хасково, сервизно обслужване на автомобилите в пълен обем и периодичност, съгласно предписанията на производителя на съответната марка МПС, профилактика, диагностика, тенекеджийско-бояджийски дейности; Техническо обслужване и ремонт на двигателя, съединителя, скоростната кутия, ръчна спирачка, карданно предаване; Техническо обслужване и ремонт на преден мост, кормилно управление, заден мост, спирачна система, окачване на автомобила; Техническо обслужване и ремонт на системата на електрооборудване на автомобила, горивната система и климатичната система; Техническо обслужване и ремонт на ходовата част на автомобила и регулиране на преден мост; При невъзможност на автомобилите да се придвижват на собствен ход до съответната база, репатрирането им се извършва за сметка на изпълнителя; Доставка и монтаж на резервни части и консумативи за МПС по цени, съгласно ценовата оферта на Изпълнителя, без начислена надценка, като доставените резервни части и консумативи трябва да са фабрично нови и оригинални за съответната марка и модел МПС и да отговарят на изискванията за качество в Република България
Internal identifier: 609574
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50100000 Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001