658962-2026 - Competition
Greece – Diesel oil – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΡΩΠΙΑΣ
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΡΩΠΙΑΣ
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια καυσίμων, δηλαδή πετρελαίου κίνησης, αμόλυβδης βενζίνης, για κινητήρες εσωτερικής καύσης για τα οχήματα και μηχανήματα έργου του Δήμου Κρωπίας. Αναλυτική περιγραφή στην μελέτη με αριθμό ΤΥ/52/2026 και στα Παραρτήματα αυτής. Τα είδη θα πρέπει να ανταποκρίνονται κατ' ελάχιστο στις τεχνικές Προδιαγραφές των εγγράφων της σύμβασης με αριθμό ΤΥ/52/2026 και στα παραρτήματα αυτής
Internal identifier: ΕΓΓΡΑΦΑ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΤΥ/52/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134100 Diesel oil
Additional classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια καυσίμων, δηλαδή πετρελαίου κίνησης, αμόλυβδης βενζίνης, για κινητήρες εσωτερικής καύσης για τα οχήματα και μηχανήματα έργου του Δήμου Κρωπίας. Αναλυτική περιγραφή στην μελέτη με αριθμό ΤΥ/52/2026 και στα Παραρτήματα αυτής.
Internal identifier: ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ