2. Procedure
Procedure
Title: Levering van energiesturing en -meting, opgedeeld in 4 percelen: (1) sensoren bedraad, (2) sensoren draadloos, (3) gebouwbeheersysteem, (4) energiemonitoring
Description: Levering van energiesturing en -meting, opgedeeld in 4 percelen: (1) sensoren bedraad, (2) sensoren draadloos, (3) gebouwbeheersysteem, (4) energiemonitoring
Internal identifier: AZO 2026 –energiesturing en -meting
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: AZO 2026 –energiesturing en -meting - 1
Description: Leveren van: Sensoren bedraad: CO₂-sensoren en multipurpose ruimtesensoren, incl. installatie-optie
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 38340000 Instruments for measuring quantities
Lot: LOT-0002
Title: AZO 2026 –energiesturing en -meting - 2
Description: Leveren van: Sensoren draadloos: CO₂-sensoren en multipurpose ruimtesensoren, incl. installatie-optie
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus
Lot: LOT-0003
Title: AZO 2026 –energiesturing en -meting - 3
Description: Leveren van: Gebouwbeheersysteem, incl. installatieoptie energiemeters en HVAC-sensoren
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 48921000 Automation system
Lot: LOT-0004
Title: AZO 2026 –energiesturing en -meting - 4
Description: Leveren van: Energiemonitoring, incl. installatie-optie energiemeters
Internal identifier: 4