2. Procedure
Procedure
Title: Médiaügynökségi és a kapcsolódó gyártási feladatok
Description: A közbeszerzés tárgya médiaügynökségi és a kapcsolódó gyártási feladatok ellátása az Erkel Színház Nonprofit Kft. számára.
Internal identifier: EKR001897542026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79342000 Marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: A közbeszerzés tárgya médiaügynökségi és a kapcsolódó gyártási feladatok ellátása az Erkel Színház Nonprofit Kft. számára. Ajánlatkérő vállalkozási keretszerződést kíván kötni az Erkel Színház előadásai és programjai megismertetését, látogatottságának és jegyértékesítésének növelését, valamint ismertségének és presztízsének erősítését szolgáló médiaügynökségi és kapcsolódó gyártási feladatok ellátására, nettó 80 000 000 Ft keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ának, azaz nettó 56 000 000 Ft-nak a felhasználására vállal kötelezettséget. A nyertes ajánlattevő feladatai különösen: – kommunikációs és kampánystratégia kidolgozása, felülvizsgálata és frissítése, stratégiai tanácsadás, kommunikációs cselekvési tervek készítése; – kreatív koncepciók kidolgozása, kreatív szövegírás, grafikai tervezés, a kreatív anyagok technikai adaptációja, méretmutációinak és nyomdai előkészítésének elkészítése; – film-, videó-, trailer- és rádióreklám-gyártási feladatok ellátása, ideértve az előkészítést, forgatást, gyártást, utómunkát, valamint a szükséges jogok és engedélyek biztosítását; – marketing- és dekorációs elemek, nyomdai kiadványok, közterületi médiaeszközök és egyéb reklámhordozók gyártása és szállítása; – online ügynökségi és kampánymenedzsment-feladatok ellátása, különösen közösségi média-, videóhirdetési és keresőmarketing-kampányok kezelése; – médiatervezés, médiavásárlás, kampánymenedzsment, a kampányok nyomon követése, dokumentálása és a teljesítés igazolása. A médiavásárlási feladatok különösen országos napilapokban, heti, kétheti és havilapokban, online hirdetési felületeken, közösségi és licitalapú médiafelületeken, közterületi és mozifelületeken, rádióban és televízióban történő megjelenések tervezésére, megrendelésére és lebonyolítására terjednek ki. Mennyiségi adatok: Az Ártáblázatban szereplő 604 árazandó tétel feladatcsoportonkénti megoszlása: - stratégiai tervezés és tanácsadás: 12 tétel; - kreatív koncepció, kreatív szövegírás és grafikai tervezés: 21 tétel; - film- és rádióreklám-gyártás: 124 tétel; - marketing- és dekorációs elemek gyártása: 326 tétel; - online ügynökségi feladatok: 29 tétel; - országos napilapokban történő médiavásárlás: 3 tétel; - heti, kétheti és havilapokban történő médiavásárlás: 17 tétel; - közterületi és mozimegjelenésekhez kapcsolódó médiavásárlás: 18 tétel; - online hirdetési felületeken történő médiavásárlás: 26 tétel; - rádiós médiavásárlás: 15 tétel; - televíziós médiavásárlás: 5 tétel; - közösségi és licitalapú médiafelületeken történő médiavásárlás: 8 tétel. A feladatok pontos tartalmát, mennyiségét, teljesítési határidejét és egyedi követelményeit az Ajánlatkérő által kibocsátott egyedi megrendelések határozzák meg. Az ajánlattevők által beárazandó ártáblázat 604 árazandó tételt tartalmaz, amelyek egységárai, illetve a médiavásárlási tételeknél megajánlott kedvezménymértékek képezik az egyedi megrendelések elszámolásának alapját. A részletes feladatokat, szakmai követelményeket, teljesítési feltételeket a közbeszerzési dokumentumok, különösen a Műszaki leírás, a szerződéstervezet és az ártáblázat tartalmazzák.
Internal identifier: EKR001897542026/1
Main classification (cpv): 79341400 Advertising campaign services
Additional classification (cpv): 79341200 Advertising management services, 79810000 Printing services, 92111200 Advertising, propaganda and information film and video-tape production, 92211000 Radio production services