2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur Uitzendkrachten
Description: De Opdracht betreft de inhuur van Uitzendkrachten over alle locaties van het CBR. Deze inhuur betreft Uitzendkrachten voor functies t/m schaal 60 van het functiehuis van het CBR. Zie Beschrijvend document.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -