2. Procedure
Procedure
Title: LED technológiás közúti világítóberendezések
Description: Adásvétellel vegyes, egyösszegű átalánydíjas vállalkozási szerződés keretében 2105 db LED technológiás közúti világítóberendezés szállítása és felszerelése, valamint a 2051 db meglévő közúti világítóberendezés bontása és elszállítása Budakeszi város közigazgatási területén a Kiviteli tervdokumentációban meghatározott helyszíneken. A nyertes Ajánlattevő köteles a LED-es világítótestek felszerelését közbeszerzési dokumentáció részét képező kiviteli tervekben foglaltak szerint elvégezni. A nyertes ajánlattevő feladata továbbá megvalósulási dokumentáció készítése, valamint a hulladékkezelés (csomagolóanyagok, bontott lámpatestek elszállítása és megsemmisítése). Ajánlatkérő felvonulási területet nem tud biztosítani. Az Ajánlatkérő a leszerelendő lámpatestekre nem tart igényt, azt a nyertes Ajánlattevőnek el kell szállítani, és a hulladékkezelésről a vonatkozó jogszabályok szerint gondoskodnia kell. A nyertes Ajánlattevő köteles a szerződés teljesítése során FVM-t és FAM szerelőt alkalmazni. Az Ajánlatkérő felhívja az Ajánlattevő figyelmét arra, hogy a fentiekben a világítótestek megnevezése esetében az ott előírt gyártmányra illetve típusra az Ajánlatkérő csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében teszi, és a megnevezés mellett a "vagy azzal egyenértékű" kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő elfogadja az egyenértékű vagy a rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő,ha a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett (vagy tervtől vagy a részletes Ártáblázatban feltüntetettől ) eltérő, egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában;az ajánlatában meg kell jelölnie az általa megajánlott LED lámpatest, berendezés típusát. A beszerzés pontos műszaki tartalmát és mennyiségét a jelen felhívás mellékletét képező részletes Ártáblázat és a műszaki dokumentáció tartalmazza.
Internal identifier: EKR001377572026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: .Ajánlatkérő a Kbt. 81. § (4) bekezdését alkalmazza, mely szerint csak a legkedvezőbb ajánlatot tett Ajánlattevő - és ha az összegezésben meg kívánja nevezni, a második legkedvezőbb ajánlatot tett Ajánlattevő - tekintetében vizsgálja az ár vagy költség aránytalanul alacsony voltát, és alkalmazza szükség esetén a 72. § szerinti eljárást. Ha az Ajánlattevő ajánlata aránytalanul alacsony ár vagy költség miatt érvénytelennek bizonyul, az értékelési sorrendben a következő Ajánlattevő a helyébe lép és a szükséges bírálati cselekményeket Ajánlatkérő ennek megfelelően végzi el. 2. Ajánlatkérő a Kbt. 81. § (5) bek.-t alkalmazza, eszerint az Ajánlatkérő az ajánlatok bírálatát – az egységes európai közbeszerzési dokumentumban foglalt nyilatkozat alapján – az ajánlatok értékelését követően végzi el. Ebben az esetben csak az értékelési sorrendben legkedvezőbb vagy a legkedvezőbb és az azt követő egy vagy több legkedvezőbb ajánlattevő tekintetében végzi el a bírálatot. A 69. § rendelkezéseit megfelelően alkalmazni kell azzal, hogy a bírálat során ilyenkor is biztosítani kell, hogy az összegezésben megnevezett nyertes – és ha az összegezésben meg kívánja nevezni, a második legkedvezőbb ajánlatot tett – ajánlattevő ajánlatának érvényességét az eljárást lezáró döntést megelőzően az ajánlatkérő az ajánlattevő nyilatkozatát alátámasztó igazolások vizsgálatára is kiterjedően teljeskörűen elbírálja. 3.A Kbt. 69. § (7) bekezdése szerint, ha Ajánlatkérőnek az ajánlatok bírálata során alapos kétsége merül fel valamely gazdasági szereplő nyilatkozatának valóságtartalmára vonatkozóan, bármikor öt munkanapos határidő tűzésével kérheti az érintett Ajánlattevőt, hogy nyújtsa be az igazolásokat.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31527200 Exterior lights
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR001377572026/1
Additional classification (cpv): 45316110 Installation of road lighting equipment