659059-2026 - Competition
Netherlands – Motor vehicle liability insurance services – Wagenparkverzekering t.b.v. VGGM
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wagenparkverzekering t.b.v. VGGM
Description: Wagenparkverzekering t.b.v. VGGM Het contract gaat in op 31-12-2026 en eindigt op 31-12-2028. Na deze periode is er driemaal sprake van een wederzijdse verlengingsmogelijkheid voor een periode van telkens 12 maanden. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516100 Motor vehicle liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het contract gaat in op 31-12-2026 en eindigt op 31-12-2028. Na deze periode is er driemaal sprake van een wederzijdse verlengingsmogelijkheid voor een periode van telkens 12 maanden. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.