659062-2026 - Competition
Lithuania – Treatment services of cesspools – Naftos gaudyklių, lietaus vamzdynų valymo ir priežiūros paslaugos
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Naftos gaudyklių, lietaus vamzdynų valymo ir priežiūros paslaugos
Description: Šiuo pirkimu Perkančioji organizacija siekia įsigyti naftos gaudyklių, lietaus vamzdynų valymo ir priežiūros paslaugas.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90440000 Treatment services of cesspools
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Naftos produktų gaudyklių, lietaus vamzdynų priežiūros, valymo ir ištuštinimo paslaugos (MĮAC)
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Naftos produktų gaudyklių, lietaus vamzdynų priežiūros, valymo ir ištuštinimo paslaugos (PRĮAC)
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Naftos produktų gaudyklių, lietaus vamzdynų priežiūros, valymo ir ištuštinimo paslaugos (RĮAC)
Internal identifier: 3