659079-2026 - Competition
Poland – Frozen fish, fish fillets and other fish meat – SUKCESYWNA DOSTAWA RYB DLA 24. WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W GIŻYCKU W 2027 ROKU
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: SUKCESYWNA DOSTAWA RYB DLA 24. WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W GIŻYCKU W 2027 ROKU
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ryb dla 24. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku w 2027 roku. Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunki zamówienia zawierają dokumenty: 1. Zestawienie cenowe przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 3 do SWZ; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (minimalne wymagania jakościowe)–Załącznik nr 4 do SWZ; 3. Wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
Internal identifier: 66/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15220000 Frozen fish, fish fillets and other fish meat
5. Lot
Lot: LOT-0003
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ryb dla 24. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku w 2027 roku. Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunki zamówienia zawierają dokumenty: 1. Zestawienie cenowe przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 3 do SWZ; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (minimalne wymagania jakościowe)– załącznik nr 4 do SWZ; 3. Wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
Options:
Description of the options: Opis opcji zawiera załącznik nr 3 zestawienie cenowe i projekt umowy załącznik 5 do SWZ