2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa stacji transformatorowej SN 6/15 kV - 9ST na terenie GPZ COŚ wraz z robotami budowlanymi i instalacyjnymi.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji transformatorowej SN 6/15 kV - 9ST na terenie GPZ COŚ wraz z robotami budowlanymi i instalacyjnymi, w szczególności wykonanie prac / dostaw związanych z: - budową stacji transformatorowej 6/15 kV, - budową linii kablowych SN-6 kV, nn i sterowniczo-sygnalizacyjnych z rozdzielni 6 kV do stacji 6/15 kV ST9, - przebudową instalacji elektrycznych w istniejącym GPZ 6 kV, -pracami dostosowawcze stacji transformatorowej 6/15 kV, - wykonaniem dokumentacji powykonawczej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Zamawiający na etapie postępowania przetargowego umożliwi przeprowadzenie wizji lokalnej w terenie. W sprawie wizji lokalnej należy kontaktować się z Panem Zbigniewem Narożnym tel. 669 988 569 lub Panem Radosławem Woszkiem tel. 603 601 068. Podczas wizji lokalnej obowiązuje zakaz wykonywania dokumentacji fotograficznej oraz zakaz filmowania.
Internal identifier: Z/58/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31170000 Transformers
Additional classification (cpv): 45232221 Transformer substation, 45231400 Construction work for electricity power lines, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45315300 Electricity supply installations, 45317300 Electrical installation work of electrical distribution apparatus, 45231600 Construction work for communication lines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji transformatorowej SN 6/15 kV - 9ST na terenie GPZ COŚ wraz z robotami budowlanymi i instalacyjnymi, w szczególności wykonanie prac / dostaw związanych z: - budową stacji transformatorowej 6/15 kV, - budową linii kablowych SN-6 kV, nn i sterowniczo-sygnalizacyjnych z rozdzielni 6 kV do stacji 6/15 kV ST9, - przebudową instalacji elektrycznych w istniejącym GPZ 6 kV, - pracami dostosowawcze stacji transformatorowej 6/15 kV, - wykonaniem dokumentacji powykonawczej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Zamawiający na etapie postępowania przetargowego umożliwi przeprowadzenie wizji lokalnej w terenie. W sprawie wizji lokalnej należy kontaktować się z Panem Zbigniewem Narożnym tel. 669 988 569 lub Panem Radosławem Woszkiem tel. 603 601 068. Podczas wizji lokalnej obowiązuje zakaz wykonywania dokumentacji fotograficznej oraz zakaz filmowania.
Options:
Description of the options: nie dotyczy