659107-2026 - Competition
Poland – Cleaning services – Wykonanie usługi sprzątania internatu/internatów i kwater internatowych w obszarze działania Oddziału Terenowego Kujawsko-Pomorskiego
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie usługi sprzątania internatu/internatów i kwater internatowych w obszarze działania Oddziału Terenowego Kujawsko-Pomorskiego
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania internatu/internatów i kwater internatowych w obszarze działania Oddziału Terenowego Kujawsko-Pomorskiego. 2. Zamówienie podzielone zostało na 2 zadania: Zadanie 1 - Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Grudziądz, Grupa, Inowrocław, Piła, Płock, Toruń, Włocławek; Zadanie 2 - Leźnica Wielka, Kutno, Skierniewice, Zgierz, Łódź, Łask, Regny, Łowicz. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania. 4. Informacje dodatkowe do oszacowania ceny oferty określa załącznik nr 2A do SWZ w zakresie danego zadania. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, dla każdego z zadań, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania.
Internal identifier: 115.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1 - Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Grudziądz, Grupa, Inowrocław, Piła, Płock, Toruń, Włocławek
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania internatów i kwater internatowych w obszarze działania Oddziału Terenowego Kujawsko-Pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania. 3. Informacje dodatkowe do oszacowania ceny oferty określa załącznik nr 2A do SWZ w zakresie danego zadania. 4. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania.
Internal identifier: 115.2026 - Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2 - Leźnica Wielka, Kutno, Skierniewice, Zgierz, Łódź, Łask, Regny, Łowicz
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania internatu i kwater internatowych w obszarze działania Oddziału Terenowego Kujawsko-Pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania. 3. Informacje dodatkowe do oszacowania ceny oferty określa załącznik nr 2A do SWZ w zakresie danego zadania. 4. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania.
Internal identifier: 115.2026 - Zadanie 2