659166-2026 - Competition
Poland – Front-end shovel loaders – Dostawa sprzętu w ramach „Poprawy bazy obrony cywilnej i ochrony ludności na terenie miasta Skarżysko -Kamienna
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu w ramach „Poprawy bazy obrony cywilnej i ochrony ludności na terenie miasta Skarżysko -Kamienna
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu w ramach zadania „Poprawa bazy obrony cywilnej i ochrony ludności na terenie miasta Skarżysko-Kamienna”, z podziałem na dwie części. Część I – Ładowarka teleskopowa Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej (rok produkcji 2026) ładowarki teleskopowej wraz z osprzętem. Maszyna musi być wyposażona w silnik wysokoprężny o mocy minimum 150 KM spełniający normę emisji spalin Stage V, układ hydrauliczny umożliwiający łączenie ruchów roboczych ramienia, kabinę spełniającą normy ROPS/FOPS z klimatyzacją, sterowanie joystickami z trzema trybami jazdy oraz zestaw kamer i oświetlenia roboczego LED. Wymagany udźwig maksymalny wynosi 5 800 kg, a wysokość podnoszenia maksymalna 25,5 m. Wykonawca zobowiązany jest przedstawić certyfikat CE, zapewnić dostawę do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, przeszkolić operatorów, posiadać status autoryzowanego dealera maszyny w Polsce oraz udzielić gwarancji na minimum 24 miesiące na cały przedmiot zamówienia. Maszyna musi posiadać badanie UDT dopuszczające do pracy z ludźmi oraz spełniać warunki dopuszczenia do ruchu po drogach publicznych. Część II – Ciągnik z przyczepą Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (rok produkcji 2026) ciągnika rolniczego z napędem 4x4 wraz z dwuosiową przyczepą (rok produkcji minimum 2025) oraz zestawem osprzętu komunalnego (kosiarka/mulczer, pług śnieżny, posypywarka, zamiatarka). Ciągnik musi posiadać silnik wysokoprężny o mocy minimum 70 KM spełniający normę Stage V, tylny WOM, przednią i tylną hydraulikę wielosekcyjną, kabinę z homologacją dla dwóch osób z klimatyzacją oraz ładowacz czołowy. Przyczepa musi mieć zabudowę dwuosiową z trójstronnym wywrotem hydraulicznym i ładowność minimum 6000 kg. Wykonawca zobowiązany jest przedstawić certyfikat CE, zapewnić dostawę do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, przeszkolić operatorów, posiadać status autoryzowanego dealera maszyny w Polsce, udzielić gwarancji na minimum 24 miesiące bez limitu motogodzin oraz przekazać komplet dokumentacji technicznej i rejestracyjnej w języku polskim. Szczegółowy, pełny opis parametrów technicznych, użytkowych i jakościowych zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna.
Internal identifier: ZP.271.48.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 43250000 Front-end shovel loaders
Additional classification (cpv): 34144710 Wheeled loaders, 16710000 Pedestrian-controlled agricultural tractors, 34223310 General-purpose trailers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I – Ładowarka teleskopowa
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej (rok produkcji 2026) ładowarki teleskopowej wraz z osprzętem. Maszyna musi być wyposażona w silnik wysokoprężny o mocy minimum 150 KM spełniający normę emisji spalin Stage V, układ hydrauliczny umożliwiający łączenie ruchów roboczych ramienia, kabinę spełniającą normy ROPS/FOPS z klimatyzacją, sterowanie joystickami z trzema trybami jazdy oraz zestaw kamer i oświetlenia roboczego LED. Wymagany udźwig maksymalny wynosi 5 800 kg, a wysokość podnoszenia maksymalna 25,5 m. Wykonawca zobowiązany jest przedstawić certyfikat CE, zapewnić dostawę do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, przeszkolić operatorów, posiadać status autoryzowanego dealera maszyny w Polsce oraz udzielić gwarancji na minimum 24 miesiące na cały przedmiot zamówienia. Maszyna musi posiadać badanie UDT dopuszczające do pracy z ludźmi oraz spełniać warunki dopuszczenia do ruchu po drogach publicznych.
Internal identifier: ZP.271.48.2026a
Additional classification (cpv): 34144710 Wheeled loaders
Lot: LOT-0002
Title: Część II – Ciągnik z przyczepą
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (rok produkcji 2026) ciągnika rolniczego z napędem 4x4 wraz z dwuosiową przyczepą (rok produkcji minimum 2025) oraz zestawem osprzętu komunalnego (kosiarka/mulczer, pług śnieżny, posypywarka, zamiatarka). Ciągnik musi posiadać silnik wysokoprężny o mocy minimum 70 KM spełniający normę Stage V, tylny WOM, przednią i tylną hydraulikę wielosekcyjną, kabinę z homologacją dla dwóch osób z klimatyzacją oraz ładowacz czołowy. Przyczepa musi mieć zabudowę dwuosiową z trójstronnym wywrotem hydraulicznym i ładowność minimum 6000 kg. Wykonawca zobowiązany jest przedstawić certyfikat CE, zapewnić dostawę do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, przeszkolić operatorów, posiadać status autoryzowanego dealera maszyny w Polsce, udzielić gwarancji na minimum 24 miesiące bez limitu motogodzin oraz przekazać komplet dokumentacji technicznej i rejestracyjnej w języku polskim. Szczegółowy, pełny opis parametrów technicznych, użytkowych i jakościowych zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna.
Internal identifier: ZP.271.48.2026b
Main classification (cpv): 16700000 Tractors
Additional classification (cpv): 34223310 General-purpose trailers