See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników chemicznych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie, w podziale na 4 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, dla każdej z 4 części, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku Excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls).
Internal identifier: DZP.271.2.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż min. 35 dni, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 tej ustawy.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie w zakresie części nr 1
Description: 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, dla każdej z 4 części, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku Excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls).
Internal identifier: DZP.271.2.2026 - część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie w zakresie części nr 2
Internal identifier: DZP.271.2.2026 - część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie w zakresie części nr 3
Internal identifier: DZP.271.2.2026 - część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie w zakresie części nr 4
Internal identifier: DZP.271.2.2026 - część nr 4