2. Procedure
Procedure
Title: Zajištění licenčního programu Microsoft Enrollment for Education Solutions (EES) nebo ekvivalentního řešení
Description: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí licencí k užívání programu Microsoft Enrollment for Education Solution (EES) pro školy a akademické instituce v období tří let, tedy od 01.01.2027 do 31.12.2029. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky jsou rovněž tyto související služby v českém jazyce: - technická podpora produktů telefonicky a e-mailem v neomezeném rozsahu, - konzultace a poradenství k problematice licencování, - zprostředkování přístupu k instalačním médiím a klíčům poskytovaných produktů, - poskytování služeb Help Desk (Hot Line), - správa VLSC stránek, aktivace a správa SA benefitů. Součástí nabídky musí být označení licencí dle ceníku společnosti Microsoft. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v této zadávací dokumentaci, Příloze č. 1, formuláři Nabídka a v obchodních podmínkách.
Internal identifier: 74/90162/VZ/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48190000 Educational software package, 48219300 Administration software package, 48422000 Software package suites, 48620000 Operating systems, 48920000 Office automation software package, 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0001