2. Procedure
Procedure
Title: FVE – Zimní stadion Nymburk a Relaxační centrum Labe
Description: Předmětem plnění obou částí této veřejné zakázky je dodávka a instalace fotovoltaické elektrárny (dále jen „FVE“) včetně jejího napojení na stávající elektroinstalaci objektů, zapojení do rozvodné soustavy zadavatele a zajištění servisní činnosti, včetně garance dodávky náhradních dílů. Předmětem plnění obou částí této veřejné zakázky je dodávka nových zařízení FVE (přístrojů). Musí se jednat o zařízení, která byla nově pořízena nebo vyrobena a doposud nebyla používána ke svému účelu. Podrobný popis předmětu plnění je uveden ve vztahu k části Bazén v závazném vzoru smlouvy o dílo tvořícím Přílohu č. 8 zadávací dokumentace (dále jen „smlouva Bazén“) a k části Zimní stadion v závazném vzoru smlouvy o dílo tvořící Přílohu č. 9 (dále jen „smlouva Zimní stadion“, smlouva Bazén a smlouva Zimní stadion společně dále jen jako „smlouvy“).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 09332000 Solar installation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: FVE – Zimní stadion Nymburk a Relaxační centrum Labe - část Bazén
Description: Předmětem je dodávka a instalace FVE na stavbu plaveckého bazénu na území města Nymburk (Relaxační centrum Labe), přičemž podrobný popis předmětu plnění této části je uveden ve smlouvě Bazén.
Internal identifier: část Bazén
Lot: LOT-0002
Title: FVE – Zimní stadion Nymburk a Relaxační centrum Labe - část Zimní stadion
Description: Předmětem je dodávka a instalace FVE na stavbu zimního stadionu na území města Nymburk (Zimní stadion Nymburk), přičemž podrobný popis předmětu plnění této části je uveden ve smlouvě Zimní stadion.
Internal identifier: část Zimní stadion