659261-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i dalsze zagospodarowanie przez Wykonawcę, zgodnie z posiadanymi przez niego zezwoleniami w tym zakresie, partii odpadów o kodzie 19 12 12 z mechanicznego przesiewania zmieszanych odpadów komunalnych (20 03 01), przy następujących uwarunkowaniach: a) Zamawiający przewiduje miesięczną ilość odbiór odpadów w wysokości nie mniejszej niż 300 Mg i nie więcej niż 500 Mg, b) Zamawiający ustala 1-miesięczny okres rozliczeniowy za częściową realizację zamówienia, c) Wykonawca zapewni odbiór całego strumienia odpadów o kodzie 191212 wytworzonych przez Zmawiającego, mieszczącego się w przedziale 300-500 Mg/miesiąc, d) Przekazywane odpady będą zbelowane, waga jednej beli wynosi około 500 kg, e) Nie ma możliwości załadunku odpadu luzem, f) Przekazywane odpady 191212 stanowią frakcję nadsitową > 80mm z przetwarzania odpadów zmieszanych odpadów komunalnych (20 03 01), g) Miejsce magazynowania przekazywanych odpadów jest niezadaszone, h) Zamawiający nie posiada badań przekazywanych odpadów 191212, i) Załadunek leżący po stronie Zamawiającego będzie odbywał się za pomocą wózka widłowego, j) Wykonawca zapewni do załadunku samochody ciężarowe z naczepą typu „ruchoma podłoga” lub z naczepą standardową – oplandekowaną, k) Zamawiający gwarantuje masę załadowanych odpadów nie mniejszą niż 20Mg, l) Wykonawca dokona odbioru odpadów w ciągu 2 dni roboczych od przesłania przez Zamawiającego informacji drogą meilową. Odbiór będzie odbywał się tylko w dni robocze. Aby dokonać załadunku w danym dniu pojazd musi zostać podstawiony do godziny 13.30, m) Miejscem odbioru odpadów jest Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych, Janczyce 50, 27-552 Baćkowice, woj. Świętokrzyskie, n) Wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia z miejsca odbioru j.w. pokrywa Wykonawca, o) Zamawiający podkreśla, że ilość odbieranych odpadów może ulec zmianie, jednakże gwarantuje wielkość jednorazowego odbioru w granicach pełnej pojemności środka transportowego wykonawcy, p) Wykonawca nie może wnosić żadnych dodatkowych roszczeń do Zamawiającego z tytułu sumarycznej ilości odpadów odebranych w okresie rozliczeniowym, w granicach wskazanej tolerancji, q) Odpady można obejrzeć w Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych, Janczyce 50, 27-552 Baćkowice, woj. Świętokrzyskie w dni robocze w godzinach 7-15.
Internal identifier: MZGOK ZP.1.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001