659319-2026 - Competition
Greece – Coupons – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΑΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΑΠΟ ΥΠΕΡΑΓΟΡΕΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΑΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΑΠΟ ΥΠΕΡΑΓΟΡΕΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια διατακτικών αγοράς προϊόντων σίτισης για τους εργαζόμενους του ΕΘΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ για το έτος 2027 και συγκεκριμένα για το χρονικό διάστημα από 01/01/2027 μέχρι 31/12/2027, σύμφωνα με το άρθρο 7 περίπτωση 6 της Επιχειρησιακής Συλλογικής Σύμβασης Εργασίας με ισχύ από 01.02.2025-01.02.2028 μεταξύ του Σωματείου Εργαζομένων του Εθνικού Θεάτρου και του Εθνικού Θεάτρου.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30199750 Coupons
5. Lot
Lot: LOT-0001