659335-2026 - Competition
Slovakia – Information systems and servers – Dynamický nákupný systém - Nákup IKT
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dynamický nákupný systém - Nákup IKT
Description: Predmetom zákaziek zadávaných v DNS je dodávka vybraného sortimentu výpočtovej techniky, drobného hardvéru a náhradných dielov, hardvérové komponenty, sieťové komponenty, servery a diskové polia, dodávka softvéru, konfigurácie softvéru tzn. dodávanie informačných a komunikačných technológií (ďalej len „IKT“)bežne dostupných na trhu, najmä dodávka vybraného sortimentu IKT vybavenia skupiny 302, 324, 486, 488, 516, 722,726, Súčasťou dodávky je aj poskytnutie súvisiacich služieb: - dodanie tovaru do miesta dodania, vyloženie tovaru v mieste dodania, odber a ekologická likvidácia spotrebného materiálu v súlade so zákonom č. 79/2015 Z. z. o odpadoch, - poskytnutie súčinnosti pri inštalácii softvérov nevyhnutných na zabezpečenie funkčnosti dodávaných tovarov, konfigurácii pracovných staníc, inštalácií ovládačov. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v prílohách zmluvy, resp. podrobná špecifikácia predmetu zákazky bude uvedená vo Výzvach na predloženie ponúk, ktoré budú zaslané všetkým zaradeným záujemcom.
Internal identifier: 2025/AP40/4
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48800000 Information systems and servers
Additional classification (cpv): 72268000 Software supply services, 72265000 Software configuration services, 32400000 Networks, 30213100 Portable computers, 30200000 Computer equipment and supplies, 30231300 Display screens, 30237120 Computer ports, 30237200 Computer accessories, 30237410 Computer mouse, 30237460 Computer keyboards, 30237270 Portable computer carrying cases, 48620000 Operating systems, 60000000 Transport services (excl. Waste transport), 72600000 Computer support and consultancy services, 51611100 Hardware installation services
5. Lot
Lot: LOT-0001