See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Doposażenie w urządzenia i sprzęt medyczny na potrzeby SPSZOZ „Zdroje”
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i sprzętu medycznego na potrzeby SPSZOZ „Zdroje”. Przedmiot zamówienia w zakresie pakietu nr 1 - 29 jest finansowany w ramach dotacji ze środków Województwa Zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na dofinansowanie zadania pn.: „Doposażenie SPSZOZ „Zdroje” w Szczecinie w urządzenia i sprzęt medyczny na potrzeby procesu konsolidacji”. Przedmiot zamówienia w zakresie pakietu nr 30 i 31 jest współfinansowany przez Ministerstwo Zdrowia w ramach konkursu pn.: „Dofinansowanie zakupu wyrobów medycznych na potrzeby ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie kardiologii dziecięcej”. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 31 części zwane pakietami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferta powinna obejmować całość przedmiotu zamówienia w danym pakiecie.
Internal identifier: 26/SM/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1 Inkubator
Description: Pakiet nr 1 Inkubator
Internal identifier: Pakiet nr 1 Inkubator
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp w zakresie pakietu nr 1, 2, 4, 12, 17
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2 Lampa operacyjna
Description: Pakiet nr 2 Lampa operacyjna
Internal identifier: Pakiet nr 2 Lampa operacyjna
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3 Łóżko porodowe
Description: Pakiet nr 3 Łóżko porodowe
Internal identifier: Pakiet nr 3 Łóżko porodowe
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4 Aparat do znieczuleń
Description: Pakiet nr 4 Aparat do znieczuleń
Internal identifier: Pakiet nr 4 Aparat do znieczuleń
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5 Laser frakcyjny CO2
Description: Pakiet nr 5 Laser frakcyjny CO2
Internal identifier: Pakiet nr 5 Laser frakcyjny CO2
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6 Laser diodowy
Description: Pakiet nr 6 Laser diodowy
Internal identifier: Pakiet nr 6 Laser diodowy
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7 Sprzęt do endoskopii urologicznej
Description: Pakiet nr 7 Sprzęt do endoskopii urologicznej
Internal identifier: Pakiet nr 7 Sprzęt do endoskopii urologicznej
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8 Łóżko bariatryczne
Description: Pakiet nr 8 Łóżko bariatryczne
Internal identifier: Pakiet nr 8 Łóżko bariatryczne
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9 Endoskop intubacyjny sztywny
Description: Pakiet nr 9 Endoskop intubacyjny sztywny
Internal identifier: Pakiet nr 9 Endoskop intubacyjny sztywny
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10 Wideolaryngoskop
Description: Pakiet nr 10 Wideolaryngoskop
Internal identifier: Pakiet nr 10 Wideolaryngoskop
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11 Ssak
Description: Pakiet nr 11 Ssak
Internal identifier: Pakiet nr 11 Ssak
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12 Defibrylator
Description: Pakiet nr 12 Defibrylator
Internal identifier: Pakiet nr 12 Defibrylator
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 13 Aparat Ktg z systemem monitorowania
Description: Pakiet nr 13 Aparat Ktg z systemem monitorowania
Internal identifier: Pakiet nr 13 Aparat Ktg z systemem monitorowania
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 14 Napęd ortopedyczny
Description: Pakiet nr 14 Napęd ortopedyczny
Internal identifier: Pakiet nr 14 Napęd ortopedyczny
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 15 Stacja dokująca
Description: Pakiet nr 15 Stacja dokująca
Internal identifier: Pakiet nr 15 Stacja dokująca
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet nr 16 Centrala monitorująca
Description: Pakiet nr 16 Centrala monitorująca
Internal identifier: Pakiet nr 16 Centrala monitorująca
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet nr 17 Kardiomonitor
Description: Pakiet nr 17 Kardiomonitor
Internal identifier: Pakiet nr 17 Kardiomonitor
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet nr 18 Fumigator
Description: Pakiet nr 18 Fumigator
Internal identifier: Pakiet nr 18 Fumigator
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet nr 19 Uroflometr
Description: Pakiet nr 19 Uroflometr
Internal identifier: Pakiet nr 19 Uroflometr
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet nr 20 Podnośnik pacjenta
Description: Pakiet nr 20 Podnośnik pacjenta
Internal identifier: Pakiet nr 20 Podnośnik pacjenta
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet nr 21 Respirator transportowy do rezonansu
Description: Pakiet nr 21 Respirator transportowy do rezonansu
Internal identifier: Pakiet nr 21 Respirator transportowy do rezonansu
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet nr 22 Waga niemowlęca
Description: Pakiet nr 22 Waga niemowlęca
Internal identifier: Pakiet nr 22 Waga niemowlęca
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet nr 23 Wózek transportowy
Description: Pakiet nr 23 Wózek transportowy
Internal identifier: Pakiet nr 23 Wózek transportowy
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet nr 24 Wózek transportowo – kąpielowy
Description: Pakiet nr 24 Wózek transportowo – kąpielowy
Internal identifier: Pakiet nr 24 Wózek transportowo – kąpielowy
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet nr 25 Łóżko transportowe
Description: Pakiet nr 25 Łóżko transportowe
Internal identifier: Pakiet nr 25 Łóżko transportowe
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet nr 26 Stół do masażu
Description: Pakiet nr 26 Stół do masażu
Internal identifier: Pakiet nr 26 Stół do masażu
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet nr 27 Rtg I
Description: Pakiet nr 27 Rtg I
Internal identifier: Pakiet nr 27 Rtg I
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet nr 28 Rtg II
Description: Pakiet nr 28 Rtg II
Internal identifier: Pakiet nr 28 Rtg II
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet nr 29 Usg I
Description: Pakiet nr 29 Usg I
Internal identifier: Pakiet nr 29 Usg I
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet nr 30 Usg II
Description: Pakiet nr 30 Usg II
Internal identifier: Pakiet nr 30 Usg II
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet nr 31 Aparat Ekg
Description: Pakiet nr 31 Aparat Ekg
Internal identifier: Pakiet nr 31 Aparat Ekg