659364-2026 - Competition
Poland – Building-cleaning services – Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych, archiwalnych, ciągów komunikacyjnych oraz pomieszczeń sanitarnych w budynkach Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Delegaturach w Kaliszu, Koninie, Pile oraz Lesznie, z możliwością składania ofert częściowych
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych, archiwalnych, ciągów komunikacyjnych oraz pomieszczeń sanitarnych w budynkach Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Delegaturach w Kaliszu, Koninie, Pile oraz Lesznie, z możliwością składania ofert częściowych
Description: Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych, archiwalnych, ciągów komunikacyjnych oraz pomieszczeń sanitarnych w budynkach Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Delegaturach w Kaliszu, Koninie, Pile oraz Lesznie, z możliwością składania ofert częściowych. Szczegółowy zakres i częstotliwość wykonywania prac został określony w załącznikach nr 5 -7 do SWZ.
Internal identifier: OA-VII.272.5.46.2026.14
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
Additional classification (cpv): 90910000 Cleaning services, 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część I – usługa sprzątania pomieszczeń Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kaliszu
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług bieżącego sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, archiwalnych, ciągach komunikacyjnych, pomieszczeniach sanitarnych oraz usługa jednokrotnego mycia okien - Delegatura Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kaliszu wg szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5a do SWZ.
Internal identifier: OA-VII.272.5.46.2026.14- część I
Quantity: 2 194,17 square metres
Lot: LOT-0002
Title: część II – usługa sprzątania pomieszczeń Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koninie
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług bieżącego sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, archiwalnych, ciągach komunikacyjnych i pomieszczeniach sanitarnych oraz jednokrotna usługa mycia okien - Delegatura Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koninie wg szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5b do SWZ,
Internal identifier: OA-VII.272.5.46.2026.14 - część II
Quantity: 1 327,62 square metres
Lot: LOT-0003
Title: część III – usługa sprzątania pomieszczeń Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Pile
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług bieżącego sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, archiwalnych, ciągach komunikacyjnych i pomieszczeniach sanitarnych oraz usługa jednokrotnego mycia okien - Delegatura Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Pile wg szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5c do SWZ,
Internal identifier: OA-VII.272.5.46.2026.14 - część III
Quantity: 1 310,91 square metres
Lot: LOT-0004
Title: część IV – usługa sprzątania pomieszczeń Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Leszno
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług bieżącego sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, archiwalnych, ciągach komunikacyjnych pomieszczeniach sanitarnych oraz usługa jednokrotnego mycia okien - Delegatura Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Leszno wg szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5d do SWZ.
Internal identifier: OA-VII.272.5.46.2026.14 - część IV
Quantity: 1 770,35 square metres